22.5 °C, 3.8 m/s, 56.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiMAKŠĶERĒŠANAS SACENSĪBAS “LIELUPES ZANDARTS 2018”
MAKŠĶERĒŠANAS SACENSĪBAS “LIELUPES ZANDARTS 2018”
28/05/2018

Jūnija sākumā aicina uz makšķerēšanas sacensībām!

Šī gada 1., 2.jūnijā makšķerēšanas entuziasti aicināti uz Jelgavas pilsētas atklātajām sacensībām makšķerēšanā no laivām “Lielupes zandarts 2018”. Ikgadējās sacensības tiek rīkotas ar mērķi popularizēt makšķerēšanu, dalīties pieredzē un iesaistīt iedzīvotājus aktīvā brīvā laika pavadīšanā. Sacensību dalībnieki aicināti reģistrēties 1.jūnijā sākot no pulksten 17.00 sacensību norises vietā – Jelgavas novads, Valgundes pagasta Vītoliņi (1km no Iecavas ietekas pa straumi uz leju Lielupes labajā krastā).

“Lielupes zandarts 2018” sacensību Nolikums nosaka dalībnieku startus: makšķernieku komandas (laivā 2 sportisti) un individuāli (laivā 1 sportists). Laivā obligāti jāatrodas vienam pilngadīgam dalībniekam, dalībnieki netiek dalīti vecuma un dzimumu grupās. 

Sacensības notiek saskaņā ar “Makšķerēšanas noteikumi LR ūdenstilpēs” un “Noteikumi par kuģošanas līdzekļu satiksmi iekšējos ūdeņos”. Sacensības ir atklātas un tajās var piedalīties visi interesenti. Sacensību dalībniekam pie reģistrēšanās jāuzrāda derīga makšķerēšanas atļauja, kas noteikta Makšķerēšanas noteikumos.

Sacensības norise: 

  • 1.jūnijs – no pl. 18.00 līdz 22.00
  • 2.jūnijs – no pl. 05.00 līdz 11.00

 

 

Makšķerēšanas sacensībās “Lielupes zandarts” tiek noteiktas labākās komandas. Augstāku vietu izcīna komanda, kura noķērusi lomu ar lielāko novērtēto punktu summu (pēc sacensību Nolikuma). Gadījumā, ja vairākām komandām ir vienāds punktu skaits, uzvar komanda, kuras lomā ir lielākais zandarts pēc svara. Ja arī tādā gadījumā rezultāts vienāds, uzvar komanda ar nākamo lielāko zivi pēc svara. Sacensību 1. – 3.vietas ieguvējus apbalvo ar medaļām, diplomiem un balvām. Lielākā zandarta īpašnieks tiek apbalvots ar speciālo balvu.

Sacensības organizē akšķerēšanas sporta klubs “Lielupes brekši” sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

 

Informācija: Sporta servisa centrs