23.6 °C, 3 m/s, 76.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaMalkas ceļā izbūvē apgaismojumu un atjauno grāvi
Malkas ceļā izbūvē apgaismojumu un atjauno grāvi
22/11/2021

Turpinot atjaunot un uzlabot ielu apgaismojumu pilsētā, šonedēļ sākta apgaismojuma izbūve Malkas ceļa posmā no Dobeles šosejas līdz Svētes upei. Iepriekš ielu apgaismojums šeit nebija ierīkots, norāda pašvaldības iestādē Pilsētsaimniecība.

Rūpējoties par gājēju drošību un pārredzamību autovadītājiem diennakts tumšajā laikā, tiks izbūvēta 1259 metru gara kabeļa līnija, uzstādīti 23 apgaismojuma balsti un 23 LED gaismekļi. Darbus objektā veic SIA “Mītavas Elektra”.

 

Vienlaikus ar apgaismojuma izbūves darbiem Malkas ceļa posmā no Žagaru ceļa līdz Svētes upei notiek grāvja atjaunošana 300 metru garā posmā, lai nodrošinātu ūdens novadi no brauktuves un noteci uz Svētes upi, kā arī tiek noņemts traucējošais apaugums gar ceļa nomali. Darbus veic SIA “KULK”.

 

Apgaismojuma izbūves laikā līdz 20. decembrim noteikti satiksmes ierobežojumi Malkas ceļa posmā no Dobeles šosejas līdz Malkas ceļa tiltam pār Svētes upi. Iedzīvotāji aicināti ievērot saskaņoto satiksmes organizācijas shēmu un izvietotās ceļa zīmes.

 

 

“Pilsētsaimniecībā” norāda, ka grāvja atjaunošanas darbu zonā iespējami īslaicīgi satiksmes ierobežojumi.

 

 

Foto un informācija: “Pilsētsaimniecība”