19 °C, 2.3 m/s, 75.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiMarts Kristiāns Kalniņš un “Sinfonietta Rīga” godinās komponistu Imantu Kalniņu
Marts Kristiāns Kalniņš un “Sinfonietta Rīga” godinās komponistu Imantu Kalniņu
10/08/2021

Uz brīvdabas koncertzāles “Mītava” skatuves kopīgā koncertā, kas veltīts Imanta Kalniņa 80 gadu jubilejai, satiksies viņa dēls Marts Kristiāns Kalniņš un “Sinfonietta Rīga” mūziķi ar diriģentu Normundu Šnē. 18. augustā pulksten 19 izskanēs vienas no skaistākajām komponista dziesmām, ko reiz izpildījuši gan grupa “Autobuss Debesīs”, gan citi mūziķi.

Komponists Imants Kalniņš ir daudzu dziesmu sākums – impulss, radītājs, pierakstītājs –, kurš uzrunā paaudzes cauri laikiem un gadiem. Godinot izcilā latviešu komponista Imanta Kalniņa 80. jubileju, klausītājus ImKas muzikālajā stāstā ievedīs Marts Kristiāns Kalniņš un valsts kamerorķestra “Sinfonietta Rīga” mūziķi. “Ir tikai tveice”, “Sitiet bungas”, “Mūžu mūžos būs dziesma”, “Es šodien jūku prātā” – šīs un citas komponista radītās melodijas klausītājus vienos kopīgā dziesmā. Dziesmā, kas sākas ar viņu – Imantu Kalniņu.

 

Koncertā piedalīsies Marts Kristiāns Kalniņš (taustiņinstrumenti, balss), Jānis Miltiņš (taustiņinstrumenti), Jānis Kalniņš (ģitāra, solo ģitāra), Valters Sprūdžs (basģitāra), Artis Orubs (sitaminstrumenti), “Sinfonietta Rīga” un diriģents Normunds Šnē.

 

Ieeja pasākumā, uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai tā pārslimošanu. Pasākumā nav jāievēro distance un nav jālieto sejas maskas.

 

Biļetes uz koncertu visās “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Iestādē “Kultūra”