-3.5 °C, 1.9 m/s, 91.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiMaskavā tiks prezentētas tūrisma iespējas Jelgavas reģionā
Maskavā tiks prezentētas tūrisma iespējas Jelgavas reģionā
21/03/2012

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes „Jelgavas reģionālais tūrisma centrs” tūrisma speciālisti ir devušies uz Maskavu, lai līdz 24. martam piedalītos starptautiskā tūrisma izstādē Maskavā – „MITT 2012”. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs šogad ir piedalījies jau vairākās starptautiskās izstādēs. Jelgava, Jelgavas novads un Ozolnieku novads tikuši prezentēti arī tūrisma izstādēs Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes „Jelgavas reģionālais tūrisma centrs” tūrisma speciālisti ir devušies uz Maskavu, lai līdz 24. martam piedalītos starptautiskā tūrisma izstādē Maskavā – „MITT 2012”.
 
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) starptautiskajā izstādē „MITT 2012” Jelgavu un tās reģionu pārstāv vienotā Latvijas nacionālajā stendā, kuru nodrošina Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA). Izstādes ietvaros JRTC apmeklētājiem sniegs informāciju par tūrisma un atpūtas iespējām Jelgavas pilsētā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā. Izstādē tiks piedāvātas TAVAs izdotās tūrisma kartes un vairāki izdales materiāli krievu valodā: maršruts „Viena diena Jelgavā”, buklets „Jelgava, Jelgavas novads, Ozolnieku novads”, tūrisma avīze, maršruts „Uz Zemgales laukiem”. Aktīvākajiem izstādes apmeklētājiem būs iespēja iegūt arī ielūgumus uz trim ievērojamākajiem Jelgavas pilsētas tūrisma objektiem. 
 
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs šogad ir piedalījies jau vairākās starptautiskās izstādēs. Jelgava, Jelgavas novads un Ozolnieku novads tikuši prezentēti arī tūrisma izstādēs Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Informāciju sagatavoja
Jelgavas reģionālais tūrisma centrs