13.5 °C, 3.9 m/s, 81.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiMazākumtautību biedrību kolektīvi svētdien ielūdz uz “Draudzības vainagu”
Mazākumtautību biedrību kolektīvi svētdien ielūdz uz “Draudzības vainagu”
24/05/2024

Svētdien, 26.maijā, pulksten 12 Driksas ielā pie kafejnīcas “Silva” jelgavnieki un pilsētas viesi aicināti uz koncertu “Draudzības vainags”.

Koncertā tradicionāli uzstāsies pilsētas mazākumtautību biedrību pašdarbības kolektīvi, un šis koncerts ir viņu veltījums Jelgavai 759. dzimšanas dienā. Apliecinot piederību un mīlestību pret Jelgavu, koncertā kolektīvi dziedās dziesmas savās dzimtajās valodās un latviešu valodā, kā arī dejos tautiskas un mūsdienīgas dejas. Programmu koncertā kuplinās Jelgavas vokāli instrumentālais ansamblis “Zelta stīdziņas”, laikmetīgais kustību un dejas teātris “Anima” un Jelgavas popkoris.

Koncertu organizē pašvaldības iestāde “Sabiedriskais centrs” kopā ar biedrību “Jelgavas Nacionālo kultūras biedrību asociācija”. Koncerta režisors un vadītājs ir Jānis Grūtups.

Koncerta noslēgumā visi dalībnieki vienosies un aicinās pievienoties arī skatītājus kopīgā dziesmā “Satiksimies Jelgavā”. Ieeja koncertā ir bez maksas.

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana vai filmēšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti pasākuma publicitātes nodrošināšanai.