23.3 °C, 3.3 m/s, 83.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaMazie un vidējie ražotāji var pieteikties digitalizācijas treniņam
Mazie un vidējie ražotāji var pieteikties digitalizācijas treniņam
23/04/2021

Zemgales mazie un vidējie ražošanas uzņēmumi aicināti pieteikties digitalizācijas treniņam “Kickstart”, kas startēs 11. maijā un ļaus uzņēmumiem izvērtēt, kā ar dažādiem digitāliem rīkiem attīstīt savu biznesu. Treniņu rīko Latvijas IT klasteris sadarbībā ar Zemgales Plānošanas reģionu, un pieteikšanās tam ir atvērta līdz 30. aprīlim.

Kā informē rīkotāji, “Kickstart” treniņam tiek meklēti seši uzņēmīgi un idejām atvērti ražotāji, kas vēlas izprast, ko digitalizācija nozīmē viņu biznesam, vai kas jau atrodas digitalizācijas sākuma posmā un grib zināt, kurp doties tālāk. Treniņa laikā mentoru pavadībā dalībnieki dzirdēs uzņēmumu veiksmes stāstus, izaicinājumus, ar kādiem saskaras un kā tos risina līdzīgi uzņēmumi, piedalīsies radošās ideju darbnīcās, kā arī apmainīsies ar padomiem, kā veicināt katra uzņēmuma digitālo attīstību. Tas ļaus uzņēmumiem ne tikai padziļinātāk izprast savus biznesa procesus, bet arī veidot vīziju, kā kļūt efektīvākam un konkurētspējīgākam nākotnē.

 

Šis būs jau otrais “Kickstart” digitalizācijas treniņš Latvijā. Gada sākumā treniņā veiksmīgi startēja seši mazie un vidējie pārtikas ražošanas uzņēmumi no Vidzemes. Kā atzīst Digitālā Inovāciju centra projekta vadītāja Ilze Raudiņa: “Pirmais digitalizācijas treniņš parādīja, cik svarīgi uzņēmējus ir aicināt “domāt ārpus kastes” un apskatīties uz savu uzņēmumu no malas, lai prātā realizētu vispārdrošākās idejas. Dzīve praktiski pierādīja, ka šis treniņš ir kā pirmais impulss, lai spertu nākamo soli, piemēram, sakārtotu uzņēmuma digitalizācijas stratēģiju un novērtētu, kā ievāktie dati spēj palīdzēt strādāt uzņēmuma labā. Digitalizācija ir kā dzīvs organisms, kurš attīstās katru dienu – ja uzņēmējs vēlas savu uzņēmumu attīstīt ilgtermiņā un būt efektīvs, tad tagad ir īstais laiks uzsākt digitalizācijas procesus caur idejām, pieredzes stāstiem un citu uzņēmumu ieteikumiem.”

 

“Kickstart” treniņš ilgst pusotru mēnesi ar trīs klātienes vai attālinātām tikšanās reizēm un mājasdarbiem. Uzņemtajiem uzņēmumiem ir jānodrošina divu pārstāvju dalība treniņā. Pirmā treniņa diena notiks 11. maijā. Lai pieteiktos pasākumam, interesenti aicināti līdz 30. aprīlim aizpildīt reģistrācijas anketu ŠEIT.

 

 

 

Foto: Pixabay.com; Latvijas IT klasteris

 

Informācija: Latvijas IT klasteris