-4.6 °C, 0.6 m/s, 93.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiMazos jelgavniekus priecēs divas Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrādes
Mazos jelgavniekus priecēs divas Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrādes
04/01/2013

6.janvārī, pulksten 13, Kultūras nama Lielajā zālē mazos jelgavniekus iepriecinās Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde pēc M.Stārastes pasaku motīviem „Zvaigznes stāsts”. Savukārt pulksten 16 bērniem, kuriem krievu valoda ir dzimtā, tiek piedāvāta iespēja noskatīties izrādi pēc J.Švarca lugas motīviem "Sarkangalvīte un vilks".

Foto: Ivars Veiliņš

6.janvārī, pulksten 13, Kultūras nama Lielajā zālē mazos jelgavniekus iepriecinās Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde pēc M.Stārastes pasaku motīviem „Zvaigznes stāsts”. Savukārt pulksten 16 bērniem, kuriem krievu valoda ir dzimtā, tiek piedāvāta iespēja noskatīties izrādi pēc J.Švarca lugas motīviem “Sarkangalvīte un vilks”.

Pulksten 13 Kultūras nama lielajā zālē būs skatāma Kristīnes Zotovas režisētā Ā.Alunāna Jelgavas teātra izrāde pēc M.Stārastes pasaku motīviem „Zvaigznes stāsts”. Izrādes pamatā ir stāsts par trim rūķēniem, kuri neilgi pirms Ziemassvētkiem nolēmuši aizdzīt Ziemu no rūķu ciema.

Savukārt bērni, kuriem dzimtā ir krievu valoda, tiek aicināti noskatīties Ā.Alunāna Jelgavas teātra un teātra studijas „Čaika” izrādi pēc J.Švarca lugas motīviem „Sarkangalvīte un vilks”. Režisori – A.Matisons un A.Bolmanis.

Biļetes var iegādāties kultūras nama kasē. Biļešu cenas – Ls 1.50.

Informācija sagatavota
JPPI “Kultūra”