25.9 °C, 3.7 m/s, 41.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaMediķi aicināti papildināt zināšanas bezmaksas vebināros
Mediķi aicināti papildināt zināšanas bezmaksas vebināros
24/08/2020

Turpinot projektu “Jelgavas poliklīnikas akadēmija”, SIA “Jelgavas poliklīnika” 27. augustā pulksten 15 medicīnas nozares darbiniekiem piedāvā bezmaksas konferenci “Cilvēka papilomas vīruss: diagnostika, izraisītie bojājumi, ārstēšana un vakcinācija”. Tā notiks tiešsaistē, un dalība konferencē mediķiem ir bez maksas. Vebinārs plānots arī 24. septembrī.

“Cerējām, ka akadēmijas jauno konferenču sezonu varēsim sākt ar semināriem klātienē, taču mainīgā situācija pasaulē saistībā ar Covid-19 izplatību liek būt piesardzīgiem. Tāpēc tuvākās divas konferences mediķiem vēl piedāvāsim tiešsaistē. Jāatzīst gan, ka šis risinājums – vebinārs – sevi ir ļoti labi attaisnojis, jo šādā veidā sasniedzam daudz lielāku auditoriju. Iespēju piedalīties tiešsaistes seminārā, uzzināt jaunu informāciju un saņemt kredītpunktus resertifikācijai izmanto arī mediķi no citām Latvijas pilsētām. Piemēram, maijā vebinārā piedalījās 73 mediķi, tostarp no Rēzeknes, Daugavpils un Siguldas,” stāsta SIA “Jelgavas poliklīnika” valdes locekle Kintija Barloti, norādot, ka vebinārs mediķiem ir bez maksas un par dalību tajā viņi saņem kredītpunktus, kas nepieciešami resertifikācijai.

 

Konference notiks tiešsaistes platformā, un saite uz to būs pieejama Jelgavas poliklīnikas mājaslapā www.jp.lv. 

 

Konferencē “Cilvēka papilomas vīruss: diagnostika, izraisītie bojājumi, ārstēšana un vakcinācija” 27. augustā pulksten 15 uzstāsies ginekoloģijas onkologs Ronalds Mačuks, bet 24. septembrī pulksten 15 mediķi aicināti piedalīties vebinārā “Pacients ar sirds mazspēju endokrinologa skatījumā”, kurā mediķus uzrunās ārsts endokrinologs Ingvars Rasa.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē