1.4 °C, 2.4 m/s, 86.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātība“Mego” supermārkets Jelgavā nodrošina darbu 49 cilvēkiem 
“Mego” supermārkets Jelgavā nodrošina darbu 49 cilvēkiem 
19/12/2023

Šodien, 19. decembrī, Jelgavā, tirdzniecības centrā “Pilsētas pasāža”, atklāts pirmais “Mego” supermārkets Latvijā, kura izveidē investēts apmēram 1 miljons eiro. Šobrīd veikalā strādā 49 darbinieki.

“Mego” valdes loceklis Igors Šihmans atzīst, ka priecājas gadu noslēgt ar šādu investīciju projektu, Jelgavā atklājot plašāko “Mego” veikalu Latvijā. “Esam priecīgi, ka mūsu vairāk nekā 20 gadu darbs ir devis rezultātu un klienti novērtē “Mego” pūles uzlabot iepirkšanās pieredzi mūsu veikalos. Mums ir svarīgi rūpēties par klientu servisu un iet līdzi laikam. Jaunā “Mego” veikala telpas ir aprīkotas ar LED apgaismojumu, un apmeklētājiem ir pieejamas sešas kases. Līdztekus LED apgaismojumam ir uzstādītas arī energoefektīvākās un videi draudzīgākās mazumtirdzniecības iekārtas,” norāda I.Šihmans.

Uzņēmumā informē, ka jaunā supermārketa kopējā platība ir ap 3000 kvadrātmetru, no kuriem 1720 kvadrātmetri ir atvēlēti tirdzniecībai. Jaunajā pārtikas veikalā strādā 49 darbinieki, tostarp trīs konditori un seši kulināri.

Uzņēmuma novērojumi rāda, ka arvien vairāk cilvēku novērtē veikalā piedāvāto gatavo produkciju. Līdz ar to jaunajā veiklā ir iekārtoti moderni konditorejas un kulinārijas cehi un katru dienu apmeklētājiem tiks piedāvāta svaiga gatavo ēdienu produkcija.

“Pašvaldībai ir svarīgi, ka iedzīvotāji netālu no savas dzīvesvietas var ērti saņemt visplašāko pakalpojumu klāstu. Šodien Jelgavā tiek atklāts plašākais “Mego” veikals Latvijā, un ceram, ka jelgavnieki būs apmierināti ar veikala piedāvājumu. Domāju, ka, palielinoties konkurencei, mainīsies arī cenu politika – tā varētu kļūt pircējiem draudzīgāka. Bet pats būtiskākais – te ir radītas jaunas darba vietas teju pussimtam cilvēku,” veikala atklāšanā sacīja Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

Tirdzniecības centra “Pilsētas pasāža” ēkas īpašnieka SIA “Marno J” valdes loceklis Juris Kalvelis norāda, ka lielākais tirdzniecības centrs Zemgalē ir ticis pie sava pārtikas veikala, vēl jo vairāk – Latvijā pirmā “Mego” supermārketa. “Līdz ar sadarbības uzsākšanu “Mego” kļuvis par vienu no mūsu svarīgākajiem partneriem, jo sadarbība ar vietējiem uzņēmumiem mums vienmēr ir bijusi prioritāte. Šogad esam ieguldījuši arī lielus līdzekļus tirdzniecības centra energoefektivitātes veicināšanas pasākumos,” tā J.Kalvelis.

Jāpiebilst, ka veikalu tīkls “Mego” ir 100% Latvijas kapitāluzņēmums, kas Latvijā darbojas jau 20 gadus. Tīklā ir 90 veikali ar zīmolu “Mego”, kas nodarbina vairāk nekā 2500 cilvēku.