-4.9 °C, 5 m/s, 84.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiMehu dienas 2012
Mehu dienas 2012
18/04/2012

No ceturtdienas, 19. aprīļa, līdz 21. aprīlim sporta un atpūtas kompleksā „Rullītis” notiks Mehu dienas, kuras jau 17 gadus organizē Latvijas Lauksaimniecības Universitātes Tehniskās fakultātes Studentu Pašpārvaldes aktīvisti un atbalstītāji. Pasākuma dienās notiks mini dragreiss, drifts, ātrumaplis un vēl iepriekš nebijis jaunums – brīvdabas kino.

Klikšķiniet uz attēla, lai atvērtu.

Jelgavā viens no spilgtākajiem pavasara vēstnešiem ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes Tehniskās fakultātes studentu pašpārvaldes rīkotais ikgadējais pasākums – Mehu dienas, kas notiek pateicoties DB Schenker un daudziem citiem uzņēmumiem, kuros strādā vai tos vada fakultātes absolventi – Mehi.
 
Svētki notiks turpat – atpūtas kompleksā „Rullītis” un šoreiz ilgāk nekā iepriekš – trīs dienas, dodot lielāku iespēju jebkuram interesentam saprast cik liela nozīme mūsdienās ir inženierzinātnēm un iespējai tās apgūt tepat Jelgavā. Arī šoreiz Tehniskās fakultātes pieci institūti ir sarūpējuši izglītojošus pārbaudījums, kuros piedalīties varēs ikviens interesents, gūstot priekštatu par Mehu studiju procesa norisi.
 
Pasākuma dienās notiks mini dragreiss, drifts, ātrumaplis un vēl iepriekš nebijis jaunums – brīvdabas kino.
 
Sīkāku informāciju var iegūt, apmeklējot mūsu mājas lapu – www.mehiem.lv.

 
 
Informāciju sagatavoja
Mehu dienu organizators
Jānis Kuķis