20.1 °C, 3 m/s, 69.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiMeklē dalībniekus nometnei
Meklē dalībniekus nometnei
03/07/2006

No 12. līdz 21. augustam “Lediņos” Jelgavā notiks starptautiskā brīvprātīgo nometne.
10 dažādu valstu brīvprātīgie tiksies kopīgā nometnē ar mērķi iepazīt viens otra valsti, censties sadarboties vienota mērķa sasniegšanai, kā arī vienkārši jautri pavadīt brīvo laiku. Desmit dienu laikā jaunieši centīsies izveidot šūpoles un tiltu starp kokiem, kā arī pavadīs laiku kopā ar bērniem, kuriem vienlaikus notiks vasaras nometne „Lediņos”. Projekta mērķis ir veicināt brīvprātīgā darba attīstību Jelgavā un iesaistīt tajā iespējami plašu sabiedrības loku.

Organizatori Zemgales NVO atbalsta centrs kopā ar bērnu un jauniešu centru „Junda” meklē nometnes dalībniekus no Jelgavas. Piedalīties var ikviens vecumā no 18 līdz 30. Brīvprātīgajiem būs jāsagatavo arī prezentācija par Latviju un Jelgavu, kā arī pārējie jaunieši iepazīstinās ar savu valstu prezentācijām.

Dzīvošana dalībniekiem tiks nodrošināta „Lediņos”. Jauniešiem pašiem jāņem līdzi guļammaisi, brokastis un vakariņas tiek apmaksātas un brīvprātīgie tās gatavos paši, taču pusdienas tiks nodrošinātas vietējā kafejnīcā (piesakoties jāinformē organizatori par īpašām diētām vai alerģijām). Galvenā nometnes darba valoda ir angļu valoda. Nometnei nav dalības maksas. Tālāka informācija tiks nodrošināta pirms nometnes sākuma.

Divi profesionāli meistari, kas darbosies nometnē, palīdzēs brīvprātīgo darbā ar profesionālu un praktisku padomu, jo dalībniekiem nav nepieciešama speciāla pieredze vai iemaņas.

Brīvprātīgo nometnes idejas autore un vadītāja ir Kaisa Palonena no Somijas, kas Zemgales NVO atbalsta centrā pusgadu ir darbojusies kā brīvprātīgā.

Lai pieteiktos nometnei, lūdzu, sazināties ar Kaisu uz e-pastu: .

Brīvprātīgo darba nometni Jelgavā līdzfinansē Jelgavas dome, BJC „Junda”, Zemgales NVO centrs un ES programma „Jaunatne” (akcija „Eiropas brīvprātīgais darbs”).

Kontaktinformācija:
Uldis Dūmiņš
Tālr. 3021910, 2 9802373
e-pasts:
Adrese:
Zemgales NVO centrs
LIELĀ IELA 15 – n2, Jelgava LV-3001