11.8 °C, 4.8 m/s, 82 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaMetāla svētki priecē jelgavniekus un pilsētas viesus
Metāla svētki priecē jelgavniekus un pilsētas viesus
10/09/2017

Sestdien Jelgavā, Pasta salā norisinājās Metāla svētki, kuru tēma šogad ir „Metāla spēks”. Pasākuma laikā tika piedāvātas gan izzinošas un izglītojošas, gan izklaidējošas un sportiskas aktivitātes.

Jau no paša rīta sacensības sākās ar MAG metināšanas konkursu, kurā jau trešo gadu pēc kārtas pārliecinoši uzvarēja Jevgēnijs Makaļskis, 2. vietu konkursā ieguva Vladislavs Gančers, bet trešo – Helmuts Kaskevičs. Katrs no viņiem balvā saņēma atbalstītāju sarūpētas hameleona metināšanas maskas – ESAM, AGA, Speedglas, kā arī citas sponsoru un svētku organizētāja – Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra balvas.

 

Savukārt uzņēmums „Dinex”, kas ražo izplūdes sistēmas un filtrus, jau otro gadu Metāla svētku dalībniekiem piedāvāja piedalīties konkursā, kur uz laiku bija jāsaliek kravas mašīnas MAN izpūtējs. Šoreiz labākais rezultātāts bija 1,21 minūte, ko izdevās uzrādīt Aleksejam Romanovam un viņš arī tika pie galvenās balvas – sporta velosipēda.

 

Visas dienas garumā interesentiem bija iespēja apmeklēt vairākus uzņēmēju un izglītībās iestāžu stendus, kuros varēja gūt priekšstatu, kā apgūst un kā pielieto inženierzinātnes ikdienā.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē