17.7 °C, 2.1 m/s, 79.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaMežciema virzienā klāj asfalta virskārtu
Mežciema virzienā klāj asfalta virskārtu
30/04/2024

Otrdienas pēcpusdienā sākta asfalta virskārtas ieklāšana Miera ielā no Aizsargu ielas rotācijas apļa līdz pilsētas robežai Mežciema virzienā un gar Meža kapsētu. Asfalts tiek klāts pa joslām, un satiksmi regulē ceļa zīmes un nepieciešamības gadījumā arī satiksmes inženieri.

Darbi tiks veikti arī 1. un 2. maijā. Autovadītāji aicināti sekot līdzi izvietotajām ceļa zīmēm. Pēc asfalta virskārtas ieklāšanas tiks krāsots ceļa horizontālais marķējums.

Miera ielas seguma atjaunošana no Aizsargu ielas apļa līdz pilsētas administratīvajai robežai Mežciema virzienā un ceļa posmā gar Meža kapiem tiek realizēta, īstenojot projekta “Aizsargu ielas rotācijas apļa asfaltbetona seguma atjaunošana pārbūve, Jelgavā” 2. posmu.

Būvdarbus veic SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, bet būvuzraudzību nodrošina SIA “Somniar”.

Jāatgādina, ka pagājušā gada rudenī aptuveni 850 metru garumā izbūvēts Aizsargu ielas rotācijas apļa segums. Lai uzlabotu satiksmes drošību un nodrošinātu komfortablu pārvietošanos visiem satiksmes dalībniekiem, Aizsargu ielas rotācijas aplī uzlabota lietus ūdens novade, ieklāts jauns asfaltbetona segums, uzstādītas ceļa zīmes, bet šopavasar tiks ieklāts horizontālais marķējums.