-4.9 °C, 4.9 m/s, 83.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiMikrokredīts lauku sievietēm
Mikrokredīts lauku sievietēm
11/11/2008

31. jūlijā Bauskā tika parakstīts sadarbības līgums starp valsts akciju sabiedrību „Latvijas Hipotēku un zemes banka” un nodibinājumu „Latvijas Lauku sieviešu uzņēmējdarbības atbalsta fonds” par lauku sieviešu uzņēmējdarbības atbalstīšanu Latvijā. Banka piešķīrusi finansējumu, kas jāizmanto uzņēmējdarbības attīstībai.

31. jūlijā Bauskā tika parakstīts sadarbības līgums starp valsts akciju sabiedrību „Latvijas Hipotēku un zemes banka” un nodibinājumu „Latvijas Lauku sieviešu uzņēmējdarbības atbalsta fonds” par lauku sieviešu uzņēmējdarbības atbalstīšanu Latvijā. Banka piešķīrusi finansējumu, kas jāizmanto uzņēmējdarbības attīstībai, nevis patēriņam.

Aizdevuma maksimālā summa ir viens tūkstotis latu, kas jāatmaksā divu gadu laikā ar piecu procentu likmi gadā. Lai saņemtu aizdevumu, mikrokredīta grupā jābūt trim sievietēm. Viena ir aizņēmēja, divas galvotājas. Visas trīs grupas dalībnieces var reizē ņemt aizdevumu, tad viena par otru galvo. Par atteikumu kredīta saņemšanai var būt aizņēmējas un galvotāju negatīva kredītvēsture. Visi dokumenti tiek iesniegti vai sūtīti pa pastu Latvijas Lauku sieviešu uzņēmējdarbības atbalsta fondam, Bauskā, Uzvaras ielā 1, LV 3901, Raimondai Ribikauskai. LLSUA Fonds izskata pieteikumus un sagatavo līgumus ar banku. Aizņēmējai atliek vien ar sagatavotiem dokumentiem aiziet uz tuvāko Hipotēku banku, atvērt tajā kontu un saņemt aizdevumu. Konta atvēršana un pirmajā gadā arī apkalpošana ir bezmaksas.

Visa informācija par iesniedzamajiem dokumentiem un to paraugi, lai saņemtu mikrokredītu Latvijas Hipotēku un zemes banka, ir Latvijas Lauku sieviešu apvienības mājas lapā www.llsa.lv. Informāciju var saņemt arī zvanot LLSUA fondam pa telefonu 29754627. Mikrokredīts ar šādiem nosacījumiem būs pieejams tikai šogad. Aicinām lauku sievietes izmantot šo iespēju!


Informāciju sagatavoja:
Zemgales NVO Centrs
T. 63021910