15.2 °C, 1 m/s, 86.5 %

Jaunumi

Sākumlapa Jaunumi“Mītavā” – Ivo Fomina jaunā albuma koncerttūre
“Mītavā” – Ivo Fomina jaunā albuma koncerttūre
17/08/2021

Nedēļas nogalē, 21. augustā, pulksten 20 Brīvdabas koncertzālē “Mītava” uz sava jaunā albuma “Cilvēks” koncerttūres koncertu aicina rokmūziķis Ivo Fomins.

Līdz šim I. Fomins izdevis piecus soloalbumus, no kuriem pēdējais “Nekas jau nebeidzas” iznācis 2015. gadā. Jaunais albums “Cilvēks” ieguvis savu nosaukumu, pateicoties klausītāju sirdis un “Muzikālās Bankas” topus iekarojušai dziesmai “Cilvēks”. Tāpat albumā tiks iekļauta augustā klajā nākusī dziesma “Lai jau deg” (mūzikas autors Ivo Fomins, vārdu autors Guntars Račs), kas jau vairākas nedēļas klausāma “Muzikālā Banka” topa virsotnē un bijusi arī Radio SWH Top 1. Lielākā daļa albuma dziesmu ar Fomina mūziku un Rača vārdiem būs pilnīgi nedzirdētas.

Jau vairāku gadu garumā mūziķis savu karjeru veiksmīgi turpina kopā ar Robertu Dinteru (ģitāra), Kristapu Eihvaldu (ģitāra) un Ēriku Hanzovski (bungas).

 

Ieeja pasākumā, uzrādot derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai tā pārslimošanu. Pasākumā nav jāievēro distance un nav jālieto sejas maskas.

 

Biļetes uz koncertu visās “Biļešu paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Iestādē “Kultūra”