26.1 °C, 2.5 m/s, 58.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsMotosportists sezonu sāk Igaunijā
Motosportists sezonu sāk Igaunijā
18/05/2021

Kamēr Latvijā epidemioloģiskās drošības dēļ liela daļa sporta pasākumu notikt nedrīkst, Jelgavas motosportists Andris Grīnfelds Igaunijā aizvadījis sezonas pirmās sacensības.

Kluba “CEC I.S. Racing” motobraucējs Andris Grīnfelds startēja Igaunijas enduro čempionāta pirmajā posmā un savā E2 klasē izcīnīja 3. vietu, savukārt absolūtajā vērtējumā – 4. vietu. Kopā sacensībās, kas notika Valgas apriņķa Otepē pagasta Lutike ciemā netālu no Leigo ezera, piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieku.

 

“Pirmkārt, bija liels prieks atkal atgriezties sacensībās – tā kā pie mums tās notikt nevar, nācās doties uz Igauniju. Treniņos modelēt sacensību sajūtas ir neiespējami, un tik gara pauze – vairāk nekā pusgads – bez sacensībām man nebija bijusi ļoti sen. Līdz ar to devos uz Igauniju ar mērķi notestēt jauno motociklu sacensību režīmā. Prieks, ka bija interesanta cīņa ar diviem igauņu un vienu somu sportistu – rezultāti bija ļoti līdzīgi. Domāju, ka es varēju nostartēt labāk, bet, tā kā šis nav galvenais sezonas starts, centos iesākt bez lieka riska,” par sacensībām Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” pastāstīja Andris Grīnfelds. Viņš bija vienīgais Latvijas pārstāvis šajās sacensībās.

 

To, kad gaidāmas nākamās sacensības, sportists pateikt nevar, jo tas atkarīgs no situācijas Latvijā un citviet – varētu teikt, ka sportists ir gaidīšanas režīmā, līdz parādīsies iespēja startēt.

 

 

Foto: no A.Grīnfelda personīgā arhīva