14.7 °C, 3.6 m/s, 74.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiMuzikālais svētku ekspresis dodas pie jelgavniekiem
Muzikālais svētku ekspresis dodas pie jelgavniekiem
29/05/2020

Jelgavas 755. dzimšanas dienā pilsētas svētki dodas pie jelgavniekiem, pa pilsētu ceļojot muzikālajam svētku ekspresim un Jelgavas simbolam Alnītim viesojoties pie iedzīvotājiem pilsētas dzīvojamos rajonos. Piektdienas vakarā noslēdzies pirmais Alnīša brauciens, bet sestdien gaidāmas vēl divas sveicienu tūres, abu dienu laikā apciemojot jelgavniekus kopumā 19 pilsētas dzīvojamos rajonos.

Brauciens pa Jelgavas pilsētu ir kā aicinājums visiem pilsētas svētkos būt kopā, pat, ja katram jāpaliek savās mājās. Katra satikšanās ar Alnīti aizritēja ar muzikālu sveicienu, aicinot kopā izdziedāt Jelgavas dziesmas “Satiksimies Jelgavā” un “Sauciet ciemos”. Iedzīvotāji Alnīša sveicienu lūgti vērot pa savas mājas logu vai balkonu, dziedot līdzi un mājot ar Jelgavas karodziņu vai citādi dekorējot sava dzīvokļa logus vai balkonus Jelgavas krāsās. Braucienu pavadīja motoklubs “Zemgaļu Leģions”, kas tradicionāli ievada ikgadējo pilsētas svētku gājienu. Muzikālā svētku ekspreša ceļojumu pa pilsētu atklāja arī Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

Alnītis pie jelgavniekiem dosies arī sestdien, divos braucienos apmeklējot kopumā 13 Jelgavas dzīvojamos rajonus.

Organizatori informē – pasākuma laikā var notikt filmēšana un fotografēšana. Uzņemtais materiāls var tikt reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Foto: Jelgavas pilsēta

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē