19.5 °C, 3.1 m/s, 50.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaMuzikālos stāstu vakaros tornī iepazīs Jelgavas mūziķus
Muzikālos stāstu vakaros tornī iepazīs Jelgavas mūziķus
04/01/2018

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs no 2018. gada janvāra aicina apmeklēt jaunu pasākumu ciklu “Satiec savu mūziķi”, kurā viesosies pazīstami mūziķi – jelgavnieki un viņu vadītie kolektīvi. 

Pasākuma cikls “Satiec savu mūziķi” norisināsies katra mēneša otrajā ceturtdienā, izceļot tos jelgavniekus, kuru vārds cieši saistīts ar mūziku un muzicēšanu. Cikla mērķis ir popularizēt Jelgavu kā muzikālu pilsētu, iepazīstināt interesentus ar jelgavniekiem – dažādu mūzikas žanru pārstāvjiem, viņu personībām un sasniegumiem, baudot viņu muzikālo daiļradi dzīvās mūzikas un stāstu vakarā.

 

Cikla atklāšanas vakars norisināsies 11. janvārī pulksten 18 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī un tā pirmais viesis būs džeza meistars, “Jelgavas Bigbends” mākslinieciskais vadītājs Raitis Ašmanis.

 

“Jelgavas Bigbends” ir viena no Latvijas džeza mūzikas pamatvērtībām – profesionālu mūziķu apvienība ar vēsturi un tradīcijām kopš 1991. gada. Visu līdzšinējo pastāvēšanas laiku bigbenda mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir Raitis Ašmanis, kurš kolektīva uzmanības lokā galvenokārt izceļ džeza standartus un populāru ārzemju un latviešu komponistu mūziku. Vairāk nekā 25 gadu laikā “Jelgavas Bigbends” regulāri uzstājies dažādās Latvijas pilsētās, kā arī devies daudzos koncertbraucienos uz ārzemēm.

 

Pasākuma cikla “Satiec savu mūziķi” pirmais muzikālais vakars norisināsies ceturtdien, 11. janvārī, pulksten 18 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1. Dalība bez maksas. Vietu skaists ierobežots. Pieteikšanās pa tālruni 63005445 vai e-pastu tic@tornis.jelgava.lv. Vairāk informācija www.visit.jelgava.lv

 

Foto: Billijs Locs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē

“Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”