1.4 °C, 1.9 m/s, 85.6 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaMūzikas un sporta klasēm Jelgavas 4. vidusskolā pieteikti jau 92 pirmklasnieki
Mūzikas un sporta klasēm Jelgavas 4. vidusskolā pieteikti jau 92 pirmklasnieki
05/02/2024

1. februārī sākās topošo pirmklasnieku reģistrācija Jelgavas 4. vidusskolas mūzikas un sporta novirziena klasēm. Līdz pirmdienas rītam skolā saņemti 92 iesniegumi, taču reģistrācija turpinās. Tāpat šonedēļ topošajiem mūzikas un sporta klašu pirmklasniekiem sāksies konsultācijas, lai vēlāk kārtotu pārbaudes testus.

46 bērni reģistrēti mācībām mūzikas novirziena klasē, tikpat – sporta novirziena klasē. Lielākoties vecāki iesniegumu par bērna uzņemšanu 1. klasē iesnieguši klātienē, vizīti iepriekš piesakot, lai varētu uzdot jautājumus par iestājpārbaudījumiem un rezultātu paziņošanu.

Jelgavas 4. vidusskolā iesniegumu pieņemšana par bērnu uzņemšanu 1. klasē ar mūzikas vai sporta novirzienu turpinās. Iesniegumu var iesniegt klātienē, iepriekš piesakot apmeklējumu skolas tīmekļvietnē www.4vsk.jelgava.lv, vai, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu un ar laika zīmogu, nosūtot uz e-pasta adresi pieteikums.4vsk@izglitiba.jelgava.lv. Jāpiebilst, ka katrā klasē tiks uzņemti 30 skolēni.

Pretendentiem uz mūzikas novirziena klasi 5., 6. un 7. februārī pulksten 17 paredzētas konsultācijas. Pirmais iestājpārbaudījums notiks 8. februārī no pulksten 15.30 pēc iepriekš sagatavota saraksta. Savukārt pretendentiem uz sporta novirziena klasi konsultācija paredzēta 8. februārī pulksten 18 Jelgavas 4. vidusskolas sporta zālē. Līdzi jāņem sporta tērps un sporta apavi. Fizisko spēju pārbaudes tests notiks 22. februārī. Sīkāka informācija – pa tālruni 63029555.

Jelgavas 4.vidusskolas sekretāre Kristīne Lelle informē, ka iestājpārbaudījumu rezultāti vecākiem individuāli tiks paziņoti līdz 1. martam. Ja bērns netiks uzņemts mūzikas vai sporta klasē, martā vecāki viņu varēs reģistrēt citas programmas apguvei 4. vidusskolā vai kādā citā pilsētas skolā, kas īsteno pamatizglītības programmas.

Jāpiebilst, ka bērnu reģistrācija izglītības uzsākšanai 2024./2025. mācību gadā 1. klasē Jelgavas izglītības iestādēs sāksies 2024. gada 1. martā pulksten 8. Reģistrēties varēs, iesniedzot pieteikumu elektroniski vai klātienē, iepriekš apmeklējumu piesakot. Reģistrācija klātienes apmeklējumam skolu mājaslapās sāksies 12. februārī. Iesniegumu iesniedzot personīgi, jāuzrāda iesniedzēja personu apliecinošs dokuments, bērna dzimšanas apliecība vai personu apliecinošs dokuments, aizgādnim – arī aizgādību apliecinoša dokumenta kopija. Iesniedzot iesniegumu elektroniski, bērna likumiskajam pārstāvim uz iestādes pieteikuma e-pasta adresi jānosūta iesniegums, parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu, aizgādnim jāpievieno arī aizgādību apliecinoša dokumenta kopija. Iesnieguma forma publicēta katras skolas tīmekļvietnē.