19.5 °C, 2.4 m/s, 84.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaNākamais “KULTŪRtāles” raidījums – 15. aprīlī
Nākamais “KULTŪRtāles” raidījums – 15. aprīlī
14/04/2021

Turpinot kopā ar kultūras jomas ekspertiem meklēt atbildes, kā arī diskutēt par kultūru un radošajām industrijām laikmetīgas pilsētas veidošanā, pašvaldības iestāde “Kultūra” turpina tiešsaistes raidījumu “KULTŪRtāle” sēriju, kas ik ceturtdienu skatāmi “Facebook”. Sestajā raidījumā 15. aprīlī pulksten 14 viesosies un par kultūras jomas attīstību Jelgavā diskutēs Latvijas tūrisma aģentu un operatoru asociācijas valdes loceklis uzņēmuma “Balticvision Riga” vadītājs, Tūrisma pētniecības centra vadītājs un asociētais profesors Ēriks Lingebērziņš un Zemgales Plānošanas reģiona tūrisma attīstības speciāliste Anna Builo-Hoļme.

Kā informē iestādē “Kultūra”, kopā ar Ē.Lingebērziņu tiks runāts par tūrisma un kultūras mijiedarbību, savukārt A.Builo-Hoļme viesosies rubrikā “Vēl viens viedoklis”. Studijas viesiem ikviens var uzdot savu jautājumu, rakstot to komentāros, kā arī izsakot savu viedokli par tūrismu Jelgavā ŠEIT. Raidījuma laikā tiks noskaidrots arī jelgavnieku redzējums un attieksme par tēmu. Tāpat gaidāmi arī muzikāli pārsteigumi no mūziķa Edgara Kreiļa.

 

Jāatgādina, ka Jelgava līdz ar astoņām citām Latvijas pilsētām uzsākusi ceļu pretim Eiropas kultūras galvaspilsētas statusam, tādēļ šajā platformā tiks akcentētas tēmas, kas liek uz pilsētas attīstību paraudzīties plašāk – tieši tā, kā to aicina Kultūras galvaspilsētas projekts. “KULTŪRtāle” ir aptuveni 40-60 minūšu gari podkāsta tipa raidījumi video un audio formātā ar mērķi nostiprināt, pilnveidot un attīstīt mūsu apkārtējās sabiedrības kultūras domas veidošanu un radīšanu. Raidījumiem tiešraidē var pieslēgties pašvaldības iestādes “Kultūra” “Facebook” lapā un pēc raidījuma beigām būs pieejams arī ieraksts.

 

Raidījuma ieraksts veikts atbilstoši Kultūras ministrijas izstrādātajām vadlīnijām tiešraižu un TV studijas darbības nodrošināšanai Covid-19 ierobežojumu laikā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē