17.4 °C, 1 m/s, 93.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeNaktī tīrītas ielu malas un stāvlaukumi; turpinās ietvju un grants seguma ielu tīrīšana
Naktī tīrītas ielu malas un stāvlaukumi; turpinās ietvju un grants seguma ielu tīrīšana
09/12/2022

Pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka ziemas dienests šorīt veicis maģistrālo un asfaltēto ielu tīrīšanu un kaisīšanu, un jau no pulksten 4 mazā traktortehnika un sētnieki tīra ietves un gājēju pārejas.

Viens traktors šonakt tīrīja lielākās grants seguma ielas, bet šorīt tam pievienojās greiders un vēl viens traktors, lai turpinātu grants seguma ielu tīrīšanu. Tīrītas tiek lielākās grantētās ielas. 

 

Pagājušajā naktī no pulksten 22 līdz pat šorīt pulksten 8 tīrītas ielu malas un stāvlaukumi. Darbos bija iesaistīti septiņi traktori.

 

Bet šorīt īsi pēc pulksten 4 tīrītas un kaisītas maģistrālās un 3. maršruta ielas. Darbos bija iesaistītas trīs lielās mašīnas un  viena mazā, bet traktors attīrīja krustojumus un autobusu pieturas.

 

Arī ietvju tīrīšana sākta jau pēc pulksten 4 vispirms tīrot galvenās un noslogotākās ietves pilsētā. Ietvju tīrīšana turpinās, papildu uzmanību pievēršot arī gājēju pārejām. Ietvju tīrīšanā iesaistīti 14 mazie traktori un ap 40 sētnieku.

 

Par pamanītajām ielu seguma problēmām pilsētā iedzīvotāji aicināti ziņot Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

Ziemas dienests turpina diennakts režīmā sekot līdzi laikapstākļiem un pilsētas ielu stāvoklim, lai nepieciešamības gadījumā veiktu gan ielu un ietvju tīrīšanu, gan kaisīšanu ar pretslīdes materiālu.

 

Aicinām gājējus būt uzmanīgiem un autobraucējus izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē