28.2 °C, 3.4 m/s, 42.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaNameja ielas kvartālā sāk ielu asfaltēšanu un dubultās virsmas apstrādi
Nameja ielas kvartālā sāk ielu asfaltēšanu un dubultās virsmas apstrādi
08/07/2024

Turpinot infrastruktūras sakārtošanu pilsētas kvartālā ap Nameja ielu, 2. un 3. līniju, notiek aktīvi darbi, lai veiktu ielu asfaltēšanu un dubultās virsmas apstrādi. Pirmdien, 8. jūlijā, sākta jaunizbūvētās Čiekuru ielas asfaltēšana.

Jau piektdien Čiekuru ielas brauktuvei ieklāts šķembu segums, bet pirmdien uzsākta jaunās ielas asfaltēšana. Paralēli šobrīd notiek šķembu segumu ieklāšana 2. līnijas posmā no Čiekuru ielas līdz Nameju ielai, lai tuvākajās dienās sāktu asfaltēšanu.

Tāpat paralēli uzsākti sagatavošanās darbi, lai sakārtotu segumu arī trijos ielu posmos, kas darbu gaitā izmantoti kā apbraucamie ceļi, vicot dubultās virsmas apstrādi. Ganību ielas posmā no 1. līnijas līdz 2. līnijai, kā arī 2. līnijas posmā no Čiekuru ielas līdz Ošu ceļam un 3. līnijas posmā no Čiekuru ielas līdz Meža ceļam jau ir veikta apauguma noņemšana un pirmdien būvnieki sāk veidot ceļa profilu ar greideri, lai ieklātu šķembas. Trešdien, 10. jūlijā, plānots veikt dubultās virsmas apstrādi Ganību ielas posmā no 1. līnijas līdz 2. līnijai, ceturtdien, 11. jūlijā, – 2. līnijas posmā no Čiekuru ielas līdz Ošu ceļam, bet piektdien, 12. jūlijā, – 3. līnijas posmā no Čiekuru ielas līdz Meža ceļam.