13.5 °C, 3.9 m/s, 81.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsNedēļas nogalē debitēs Jelgavas sieviešu futbola komanda
Nedēļas nogalē debitēs Jelgavas sieviešu futbola komanda
29/06/2020

Šajā nedēļas nogalē sāksies jaunā Latvijas sieviešu futbola 1. līgas sezona un tajā debitēs komanda FK “Jelgava”.

“Šī būs pirmā sezona, kad mēs kā patstāvīga komanda pārstāvēsim futbola klubu “Jelgava”  sieviešu 1. līgas čempionātā. Pirms tam bijām Jelgavas un Iecavas apvienotā komanda,” stāsta FK “Jelgava” sieviešu komandas trenere Anna Poņatovska.

 

Latvijas sieviešu futbola 1. līgas čempionātā 13 vienības sacentīsies viena apļa turnīrā. “Komandas mērķis šosezon ir progresēt kopumā, kā arī gūt jaunu pieredzi, spēlējot 1. līgas čempionātā. Mums komandā lielākā daļa spēlētāju ir jaunas meitenes ar atšķirīgu trenēšanās ilgumu – no pus gada līdz četriem gadiem. Runājot par globālākiem plāniem, tad tāds noteikti ir vēlme saglabāt esošās komandas kodolu un piesaistīt vēl vairāk meiteņu uz nākamo sezonu,” norāda trenere. Interesentes aicinātas sazināties ar treneri, zvanot pa tālruni 29870802 vai rakstot komandai sociālajā tīklā Instagram/fk_jelgava_girls.

 

Šobrīd komandā ir 17 vietējās spēlētājas, sešas – no citām pilsētām, kā arī viena leģionāre. “Mums ir pievienojusies spēlētāja no Hondurasas, kura šobrīd studē Jelgavā, tāpēc meitenēm komandā ir arī angļu valodas prakse un pieredzes apmaiņa,” papildina A.Poņatovska.

 

Komandas sastāvs: Sonora Burķīte, Evelīna Kukladčenko, Diāna Pleška, Liene Slokenberga, Ketija Daukšte, Denīze Marta Medinika, Nikola Estere Spiģēna, Megija Dresmane, Anna Katrīna Markule, Santa Baltause, Anna Bogdanova, Beatrise Adele Boguža, Ieva Buša, Nikola Daniela Damkova, Laura Dancigere, Viktorija Fišere, Undīne Garanča, Linda Greine, Ksenija Grīnfelde, Baiba Jaunzeme, Paula Ķirse, Daniela Miļūna, Anete Mote, Daniela Alehandra Rodrigesa-Kaliksa, Elza Renāte Strazdiņa.

 

Mūsu meitenes sezonas pirmo spēli aizvadīs izbraukumā 4. jūlijā pret SK “Super nova”, savukārt pirmā mājas spēle viņām būs 11. jūlijā pulksten 14 pret FB “Gulbene/ZAFC” kluba sporta bāzē Kārklu ielā 6, kur tiks aizvadītas visas mājas spēles.

 

FK “Jelgava” sieviešu komandas mājas spēļu kalendārs Latvijas sieviešu futbola 1. līgā

  • 11. jūlijā pulksten 14 – FK “Jelgava”–FB “Gulbene/ZAFC”
  • 25. jūlijā pulksten 11 – FK “Jelgava”–”Babītes SK/Dinamo Rīga”
  • 9. augustā pulksten 18 – FK “Jelgava”–FB “Iecava”
  • 26. septembrī pulksten 14 – FK “Jelgava”–”Rēzeknes BJSS”
  • 1. novembrī pulksten 18 – FK “Jelgava”–SK “Imanta”
  • 8. novembrī pulksten 15 – FK “Jelgava”–BFC “Daugavpils”

 

Foto: FK “Jelgava”