21.3 °C, 1.8 m/s, 86.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNedēļas nogalē – lielākais zināšanu festivāls Baltijā
Nedēļas nogalē – lielākais zināšanu festivāls Baltijā
18/05/2016

Jau šonedēļ – 21. un 22. maijā – Jelgavā notiks starptautiskais zināšanu festivāls HELSUS 2016. Festivāls vienuviet pulcēs vairāk nekā 240 meistarus – zinātniekus, lektorus un praktiķus, kuri ar zināšanām dalīsies 7 dārzos: Veselības dārzā, Uztura, Vides, Dvēseles dārzos, Sevis izzināšanas dārzā, Fiziskās prakses dārzā un Dārzā bērniem.

Publicitātes foto

Jau šonedēļ – 21. un 22. maijā – Jelgavā, Pasta salā un pilī, notiks starptautiskais zināšanu festivāls HELSUS 2016. Festivāls vienuviet pulcēs vairāk nekā 240 meistarus – zinātniekus, lektorus un praktiķus, kuri ar zināšanām dalīsies 7 dārzos: Veselības dārzā, Uztura, Vides, Dvēseles dārzos, Sevis izzināšanas dārzā, Fiziskās prakses dārzā un Dārzā bērniem.
 
Divu dienu laikā apmeklētāji varēs iepazīties ar dažādu jomu pašizglītības un sevis izziņas veidiem – katrs varēs atrast savu ceļu gara izglītībai un apzinātai dzīvei. Savukārt dzīves sfēras, kurās HELSUS redz cilvēka pilnveidošanos, festivāla laikā tiks izteiktas HELSUS 7 dārzos. Festivāla mērķis ir šo dārzu pārstāvju – HELSUS meistaru, zināšanu un prakšu nodošanu plašākam cilvēku lokam.
 
HELSUS 2016 laikā ir paredzētas Latvijā vēl nebijušas aktivitātes. 21. maija vakarā interesenti ir gaidīti uz Eko Disko ar igauņu mūziķu dalību – ikviens varēs ļauties mūzikai un kustībai no alkohola brīvā vakarā, kas beidzas ar meditatīvu koncertu. Tāpat HELSUS 2016 būs iespēja dzirdēt vienu no nedaudzajiem pētniekiem pasaulē, kurš akadēmiski nodarbojas ar nāvei tuvās pieredzes pētīšanu – Nīderlandes kardiologu Dr. Pimu van Lommelu. Savukārt festivāla noslēgumā svētdien notiks vērienīga latviešu tautas Gara stiprināšanas sadziedāšanās ar Vītolu ģimeni, grupu “Daba San”, Inesi Kozuliņu un Ingu Rancāni kā arī latvisko vērtību pārstāvošu cilvēku aicinājumiem un vēlējumiem.
 
HELSUS festivāla 2016 biļetes ir pieejamas ”Ekase.lv”.
 
Vairāk informācijas par festivālu ir atrodama: www.helsus.org un HELSUS Facebook lapā.
 

Informācija sagatavota
HELSUS