17 °C, 1.2 m/s, 87.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNedēļas nogalē notiks mākslas vingrošanas sacensības
Nedēļas nogalē notiks mākslas vingrošanas sacensības
07/04/2018

Nedēļas nogalē notiks mākslas vingrošanas sacensības!

2018.gada 7. un 8.aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) notiks Latvijas Republikas kausa izcīņa mākslas vingrošanā, Latvijas Republikas čempionāts atsevišķos daudzcīņas veidos un Latvijas Republkas Junioru Kauss mākslas vingoršanā. Mākslas vingorošanas sacensības sestdien un svētdien sāksies pulksten 10.00. Jelgavā notiekošo secensību mērķis ir popularizēt mākslas vingrošanu Latvijā, kā arī noskaidrot šī brīža valsts labākās mākslas vingrotājas atsevišķās vecuma un disciplīnu grupās.

Sacensību Nolikums paredz dalībnieču startus LR Kausā un LR čempionāta atsevišķos daudzcīņas veidos kategorijā “Seniores” (2002.dz.g. un vecākas), bet LR Junioru kausā var startēt 2003.dz.g. – 2005.dz.g. sportistes.

Sacensību 1. – 3.vietas ieguvējas daudzcīņā tiks apbalvotas ar diplomiem, kausiem un piemiņas balvām, savukārt 4. – 6.vietas ieguvējas apbalvos ar diplomiem un piemiņas balvām. LR čempionātā 1. – 3.vietas ieguvējas katrā sacensību veidā tiks apbalvotas ar diplomiem, medaļām un piemiņas balvām. LR Junioru Kausa 1. – 3.vietu ieguvējas daudzcīņā saņems diplomus, kausus un piemiņas balvas, bet 4. – 6.vietas ieguvējas apbalvos ar diplomiem un piemiņas balvām. Pārējās daudzcīņas sacensību dalībnieces saņems diplomus par piedalīšanos.

Mākslas vingrošanas sacensības organizē Latvijas Vingrošanas federācija, galvenā tiesnese Irina Smelova (Starptautiska kategorija), galvenā tiesneša vietniece Veronika Stoļarova (Nacionālā kategorija), galvenā sekretāre – Iveta Audre (Nacionālā kategorija).

 

 

 

Informācija: Sporta servisa centrs