24.4 °C, 7.9 m/s, 90.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaNekustamā īpašuma pārvaldi turpinās vadīt Signis Rīns
Nekustamā īpašuma pārvaldi turpinās vadīt Signis Rīns
09/06/2022

Jelgavas pašvaldība 2. maijā izsludināja konkursu uz SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) valdes locekļa amatu. Konkursam noslēdzoties, nominācijas komisija pieņēma lēmumu JNĪP valdes locekļa amatam virzīt Signi Rīnu. Šodien Jelgavas pašvaldības kapitālsabiedrības dalībnieku daļas turētāju sapulcē pieņemts lēmums apstiprināt S.Rīnu JNĪP valdes locekļa amatā uz pieciem gadiem.

Konkursā uz valdes locekļa amatu bija pieteikušies seši kandidāti. Nominācijas komisija kandidātu vērtēšanu veica divās konkursa kārtās. Pirmajā kārtā – sākotnējais izvērtējums, pamatojoties uz kandidātu iesniegto informāciju (CV, pieteikums u.c.) un atbilstību obligātajām minimālajām prasībām, iesniegto dokumentu analīze, lai pārbaudītu pieteikuma iesniedzēja atbilstību obligātajām prasībām un novērtētu profesionālo darba pieredzi atbilstoši vērtēšanas kritērijiem. Rezultātā otrajai kārtai tika izvirzīti divi kandidāti, kurus nominācijas komisija aicināja uz interviju.

 

Otrajā kārtā notika daļēji strukturēta intervija, kurā kandidāts prezentēja savu redzējumu par kapitālsabiedrības darbības organizēšanu, attīstības prioritātēm, turpmāko attīstības virzību, tās problēmām un risinājumiem, kandidāta kompetenču novērtēšana. Nominācijas komisijas locekļi izvērtēja šādas kompetences: darbinieku motivēšana un attīstīšana, stratēģiskais redzējums, plānošana un organizēšana, lēmumu pieņemšana un atbildība, kā arī pieredze Eiropas Savienības projektu realizēšanā un komunikācijas prasmes, spēja strādāt komandā, spēja argumentēt un aizstāvēt savu viedokli.

 

Jāatgādina, ka S.Rīns JNĪP valdes locekļa amatā uz noteiktu laiku stājās pagājušā gada 2. jūnijā pēc tam, kad valdes locekļa amatu atstāja ilggadējais JNĪP vadītājs Juris Vidžis. Pēc gada pašvaldībai, kā to paredz normatīvie akti, bija jāizsludina jauns konkurss uz valdes locekļa amatu.

 

Pēc atstiprināšanas amatā S.Rīns uzsvēra, ka JNĪP prioritātes daudzdzīvokļu māju apsaimniekošanā tuvākajos gados būs māju energoefektivitātes paaugstināšana, personāla kvalifikācijas pilnveidošana un klientu apkalpošanas kvalitātes uzlabošana.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē