4.8 °C, 4.1 m/s, 55.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaNo aprīļa plānots par 3,3 procentiem samazināt siltumenerģijas tarifu Jelgavā
No aprīļa plānots par 3,3 procentiem samazināt siltumenerģijas tarifu Jelgavā
01/03/2024

SIA “Gren Jelgava” iesniegusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (SPRK) izvērtēšanai siltumenerģijas tarifa samazinājumu Jelgavā no 1. aprīļa. Plānotais siltumenerģijas gala tarifs klientiem ir 69,26 EUR/MWh (bez PVN) un tas ir par 3,3 procentiem zemāks nekā siltumenerģijas tarifs martā – 71,59 EUR/MWh (bez PVN). Paredzēts, ka pārskatītais siltumenerģijas tarifs Jelgavā stāsies spēkā 1. aprīlī.

Plānotās siltumenerģijas tarifa izmaiņas ir saistītas ar kurināmo resursu cenu izmaiņām. Kā skaidro SIA “Gren Jelgava” valdes priekšsēdētājs un klientu apkalpošanas vadītājs Gundars Pētersons: “Kurināmā resursu cenas ir turpinājušas samazināties, tādēļ esam pārskatījuši un šogad otro reizi samazinām siltumapgādes tarifu, kas būs spēkā no 1.aprīļa. Tarifa pārskatīšanu veicam regulāri un to koriģējam atbilstoši aktuālajām kurināmo resursu tirgus cenām. Mums ir svarīgi nodrošināt klientiem drošu un cenas ziņā konkurētspējīgu siltumapgādes pakalpojumu. Tādēļ esam gandarīti, ka kopumā šajā apkures sezonā siltumenerģijas tarifs Jelgavā ir bijis viens no zemākajiem valstī un tas turpina samazināties gan martā, gan aprīlī.”

Lai risinātu visus ar centralizētās siltumapgādes pakalpojumu saistītos jautājumus vai, ja rodas grūtības norēķināties par patērēto siltumu, klienti aicināti sazināties ar “Gren” Klientu apkalpošanas centru Jelgavā pa tālruni 63007055 vai elektroniski e-pastā: klienti.jelgava@gren.com.