22.2 °C, 2.9 m/s, 52.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNo 1.jūnija – mainīts vilcienu kustības saraksts
No 1.jūnija – mainīts vilcienu kustības saraksts
22/05/2014

Akciju sabiedrība „Pasažieru vilciens” informē, ka no 1.jūnija stāsies spēkā 2014./2015.gada pasažieru vilcienu kustības saraksts. Ņemot vērā pasažieru skaita pieaugumu vasaras periodā, Jūrmalas un Saulkrastu virzienos iespēju robežās arī šovasar tiks norīkoti papildu elektrovilcieni.

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

Akciju sabiedrība „Pasažieru vilciens” informē, ka no 1.jūnija stāsies spēkā 2014./2015.gada pasažieru vilcienu kustības saraksts.

Saskaņā ar dzelzceļa pasažieru pārvadājumu valsts pasūtījumu arī turpmāk pamatā ir saglabāts pašreizējais vilcienu saraksts, tomēr, ņemot vērā atsevišķos dzelzceļa posmos noteiktās kustības ātruma izmaiņas un saskaņojot ar tālsatiksmes vilcienu sarakstu, nedaudz mainīti visu maršrutu elektrovilcienu un dīzeļvilcienu atiešanas un pienākšanas laiki.

Ņemot vērā pasažieru skaita pieaugumu vasaras periodā, Jūrmalas un Saulkrastu virzienos iespēju robežās arī šovasar tiks norīkoti papildu elektrovilcieni.

Sīkāka informācija pieejama dzelzceļa stacijās, pa valsts a/s „Latvijas dzelzceļš” uzziņu tālruni 80001181, pa uzziņu dienesta tālruni 1188, kā arī a/s „Pasažieru vilciens” interneta mājas lapā www.pv.lv.

Informācija sagatavota
A/S „Latvijas dzelzceļš”