23.4 °C, 3.6 m/s, 40.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaNo 1. maija Jelgavas tirgus strādā katru dienu
No 1. maija Jelgavas tirgus strādā katru dienu
30/04/2020

Sākoties stādu sezonai, no 1. maija Jelgavas tirgus apmeklētājiem būs atvērts katru dienu. Tirgus strādās ierastajā darba laikā, taču joprojām ievērojot dažādas drošības prasības gan pircējiem, gan pārdevējiem.

“Sākas stādu sezona, kad tirgojamos stādus vajag apkopt un laistīt katru dienu, līdz ar to, šai sezonai sākoties, no 1. maija līdz septembrim tirgus ir atvērts katru dienu,” skaidro Jelgavas tirgus direktors Andris Vaišļa. Tirgus strādās arī brīvdienās un svētku dienās, un pircējiem tas būs atvērts no pulksten 7 līdz 16. No 1. maija atvērts arī tirdzniecības centra “Rosme” 3. stāvs, kas tika slēgts līdz aprīļa beigām.

 

Jāpiebilst, ka Jelgavas tirgū joprojām spēkā ir dažādi ierobežojumi, un tiek sekots līdzi gan pašvaldības, gan valdības izstrādātajiem noteikumiem par pulcēšanos un individuālajiem aizsardzības līdzekļiem. Pārdevēji strādā cimdos, un tiem lietošanai izdalītas arī sejas maskas. “Turpinām ievērot drošības prasības, kontrolējot cilvēku plūsmu gaļas paviljonā, kā arī pārtikas tirgū. Zivju paviljons joprojām ir slēgts un izskatās, ka tā tas paliks arī vismaz daļu maija mēneša – līdz ārkārtējās situācijas beigām. Tāpat ievērosim arī papildus noteikumus, ja tādi tiks pieņemti,” stāsta A.Vaišļa.

 

Apmeklētājiem jāatceras, ka tirgū, tāpat kā citās publiskās vietās, jāievēro divu metru distance citam no cita. Jelgavas tirgus direktors informē, ka regulāras drošības prasību ievērošanas pārbaudes tirgū veic arī Pašvaldības policija.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē