18.9 °C, 3.3 m/s, 65 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeNo 15. janvāra mainīsies reģionālo maršrutu autobusu un vilcienu biļešu cena
No 15. janvāra mainīsies reģionālo maršrutu autobusu un vilcienu biļešu cena
13/01/2020

Valsts SIA “Autotransporta direkcija” atgādina, ka no 15. janvāra reģionālo maršrutu autobusos biļetes cena pieaugs par 10 centiem, bet vilcienos – par 10 vai 20 centiem atkarībā no reģiona. Vilciena maršrutā Jelgava–Rīga–Jelgava maksa par vienu braucienu pieaugs par 20 centiem. Tas nozīmē, ka no 15. janvāra viena brauciena biļetes cena šajā maršrutā būs 2,10 eiro, taču, iegādājoties biļetes internetā, tiks piemērota lielāka atlaide – iepriekšējo piecu procentu vietā no 15. janvāra atlaide būs 10 procenti. 

Gan starppilsētu, gan vietējās nozīmes maršrutos maksa par braucienu autobusā pieaugs par 10 centiem, savukārt vilciena biļetes cena A un B zonas robežā palielināsies par 10 centiem, bet, braucot tālākos posmos, tā pieaugs par 20 centiem.

 

VAS “Pasažieru vilciens” informē, ka elektroniski pārdotajām viena brauciena biļetēm ar braukšanas maksu, sākot no 2,10 eiro (ieskaitot), tiks piemērota atlaide 10 procentu apmērā, kas attiecas arī uz Jelgava–Rīga–Jelgava maršrutu, savukārt e-biļetēm, kuru cena ir zemāka par 2,10 eiro, atlaide saglabājas piecu procentu apmērā. “Pasažieru vilciens” atgādina, ka šī atlaide tiks piemērota arī tām biļetēm, kurām jau ir citas atlaides, tai skaitā “3+ Ģimenes” biļetei ar 50 procentu vai 90 procentu atlaidi, biļetei turp un atpakaļ un bagāžas biļetei turp un atpakaļ.

 

Pasažieriem arī turpmāk būs iespēja iegādāties abonementa biļeti, maksājot par braucienu lētāk – braucienam autobusos tā nodrošina atlaidi 10, 15 un 20 procentu apmērā, bet vilcienā atlaidi var saņemt līdz pat 46 procentu apmērā. VAS «Pasažieru vilciens» norāda, ka mēnešbiļete 44 braucieniem maršrutā Jelgava–Rīga–Jelgava darbdienās no 15. janvāra maksās 62,92 eiro līdzšinējo 54,34 eiro vietā.

 

Iedzīvotāji, kuri abonementa biļeti būs iegādājušies pirms 15. janvāra, varēs to izmantot līdz derīguma termiņa beigām.

 

Sīkāku informāciju par izmaiņām un biļešu cenām no 15. janvāra var iegūt Valsts SIA “Autotransporta direkcijas” mājaslapā www.atd.lv un “Pasažieru vilciens” mājaslapā www.pv.lv.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: Valsts SIA “Autotransporta direkcija”, VAS “Pasažieru vilciens”