17.1 °C, 1.9 m/s, 93 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeNo 16. aprīļa būs satiksmes izmaiņas uz Jelgavas šosejas
No 16. aprīļa būs satiksmes izmaiņas uz Jelgavas šosejas
15/04/2020

Ceturtdien, 16. aprīlī, tiks sākti brauktuves seguma pārbūves darbi uz Jelgavas šosejas (A8) kreisās brauktuves posmā no Jaunolaines līdz tiltam pār Misu, līdz ar to autovadītājiem ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem šajā ceļa posmā, informē valsts akciju sabiedrība “Latvijas Valsts ceļi”.

Jau šobrīd braukšanas ātrums uz šīs brauktuves ir ierobežots līdz 70 kilometriem stundā un vietām satiksmei slēgta viena josla. Aprīļa pēdējā nedēļā kreiso brauktuvi satiksmei plāno slēgt līdz pat būvdarbu sezonas beigām. Satiksme abos virzienos tiks organizēta pa labo brauktuvi. Līdz ar to satiksme pa Jelgavas šoseju šajā posmā ritēs pa vienu joslu katrā virzienā.

 

Būvdarbi paredz brauktuves seguma reciklēšanu un iestrādāšanu jaunajos ceļa pamatos, pievienojot papildu akmens šķembas. Pamatus pārklās ar trim kārtām asfalta. Pārbūvēs tiltu pār Misu un atjaunos sabiedriskā transporta pieturvietas.  

 

Būvdarbus veiks akciju sabiedrība “A.C.B.” par līgumcenu 10,16 miljoni eiro ar PVN, ko finansē no valsts budžeta. Darbus plānots pabeigt nākamgad.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija: valsts A/S “Latvijas Valsts ceļi”