31 °C, 3.2 m/s, 36.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaNo 18. jūnija līdz 5.jūlijam slēgta satiksme Emīla Dārziņa ielā
No 18. jūnija līdz 5.jūlijam slēgta satiksme Emīla Dārziņa ielā
17/06/2024

No 18. jūnija līdz 5. jūlijam slēgta satiksme Emīla Dārziņa ielas posmā no Kļavu ielas līdz Ausmas ielai, informē pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”. Iedzīvotājiem, kas dzīvo slēgtā posma zonā, piekļuve īpašumiem tiks nodrošināta. Pārējiem iedzīvotājiem apbraucamie ceļi organizēti pa blakus esošajiem ielu pieslēgumiem – Tērvetes ielu, Augstkalnes ielu, Smilšu ielu, Kļavu ielu. Gājēju kustība nodrošināta pa ielas nomalēm.

Satiksme slēgta saistībā ar Emīla Dārziņa ielas seguma atjaunošanu 290 metru garumā. Būvdarbu laikā esošā virsma tiks reciklēta, sablietēta un izmantota kā pamats jaunajam asfaltbetona segumam, ko uzklās, lai nodrošinātu kvalitatīvu ielas segumu. Papildus asfaltbetona virsmas uzklāšanai projektā ir paredzēts uzstādīt trīs ātrumvaļņus, kas uzlabos ielas drošību. Pēc būvdarbu pabeigšanas tiks veikta arī ceļa nomaļu uzpildīšana.

Iedzīvotāji aicināti ievērot saskaņoto satiksmes organizācijas shēmu un izvietotās ceļa zīmes, kā arī sekot līdzi pagaidu satiksmes organizācijas izmaiņām.