18.7 °C, 5.8 m/s, 83.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaNo 2. jūnija uz laiku apmeklētājiem būs slēgta Pasta sala
No 2. jūnija uz laiku apmeklētājiem būs slēgta Pasta sala
01/06/2022

Jau šajā nedēļas nogalē, 4. un 5. jūnijā, Pasta salā tiks atklāts 16. starptautiskais smilšu skulptūru parks “Summer Signs 2022”, kurā šobrīd top pasaules šedevri smilšu mākslā. Lai sagatavotos smilšu skulptūru parka atvēršanai, no ceturtdienas, 2. jūnija, apmeklētājiem būs slēgta Pasta sala. Rotaļu laukums pie publiskās slidotavas un keramiku skulptūru parks būs pieejams.

“Pasta salā sāksies sagatavošanās darbi, lai nedēļas nogalē atklātu smilšu skulptūru parku. Tiks montētas konstrukcijas, tur strādās smagā tehnika, tāpēc drošības apsvērumu dēļ no 2. jūnija Pasta sala apmeklētājiem būs slēgta,” informē pašvaldības iestāde “Kultūra”. Pasta sala līdz pirmdienai, 6. jūnijam, būs slēgta, sākot no bērnu rotaļu laukuma, kas atrodas pie publiskās slidotavas. Smilšu parka atvēršanas dienās Pasta salas peldvietai, trenažieru laukumam, pludmales volejbola laukumam varēs piekļūt, tikai iegādājoties ieejas biļeti uz smilšu parku un izklaides programmu.   

 

Jau ziņots, ka pirmdien Pasta salā darbu pie konkursa skulptūru veidošanas par tēmu “Šedevri” sāka 10 valstu tēlnieki. Žūrija smilšu skulptūru konkursam šogad izvirzījusi tēlniekus no Bulgārijas, Čehijas, Kanādas, Mongolijas, Spānijas, Turcijas, Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas. Mākslinieki Pasta salā veido 15 konkursa skulptūras un demo skulptūru.

 

Pasta sala iedzīvotājiem atkal būs pieejama no pirmdienas, 6. jūnija. Plašāka informācija par smilšu skulptūru parku un atklāšanas dienu programmu pieejama mājaslapā www.jelgava.lv.

 

Jāpiebilst, ka ņemot vērā, ka Pasta salā notiek darbi smilšu skulptūru parka atvēršanai un ir ierobežota kustība, attālinātās sacensības “Jelgavas apļi” uz laiku tiek apturēti. Sacensības atsāksies 7. jūnijā un noslēgsies 12. jūnijā. Sīkāka informācija ir pieejama ŠEIT.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē