18.8 °C, 1.7 m/s, 69.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaNo 20. augusta visām vilcienu e-biļetēm tiks piemērota atlaide
No 20. augusta visām vilcienu e-biļetēm tiks piemērota atlaide
19/08/2019

Aicinot pasažierus vēl aktīvāk izmantot iespēju vilcienu biļetes iegādāties elektroniski, visām vilcienu biļetēm, kuras tiks iegādātas internetā un mobilajās lietotnēs sākot no otrdienas, 20. augusta, tiks piemērota piecu procentu atlaide.

Piecu procentu atlaide tiks piemērota visām vilcienu biļetēm, kuras šobrīd ir nopērkamas elektroniski – biļetei braucienam vienā virzienā, bagāžas biļetei, kā arī tām biļetēm, kurām jau tiek piemērotas citas atlaides, tostarp  3+ Ģimenes biļetei ar 50 procentu vai 90 procentu atlaidi, biļetei turp un atpakaļ, un bagāžas biļetei turp un atpakaļ. E-biļetes ar piecu procentu atlaidi varēs iegādāties, sākot no pusnakts.

 

E-biļešu iegādes veicināšana sekmēs rindu samazināšanos  pie “Pasažieru vilciena” biļešu kasēm un vienlaikus optimizēs AS “Pasažieru vilciena” izdevumus par vilciena biļešu tirdzniecību kasēs un vilcienos pie konduktoriem-kontrolieriem.

 

2019. gada septiņos mēnešos elektroniski iegādāto biļešu skaits pieauga – “Pasažieru vilciena” mājaslapā, mobilajā lietotnē un izmantojot “Mobilly”, šī gada septiņos mēnešos ir nopirkti 1,06 miljoni vilcienu e-biļešu, kas ir par 63 procentiem vairāk, nekā līdzvērtīgā periodā pērn. Šobrīd elektroniski tiek pārdoti 15 procenti no kopējā vienreizējo biļešu apjoma.

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē