17 °C, 1.1 m/s, 88.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeNo 21. decembra slēgs 6., 9., 14. un 18. maršrutu, 16. maršrutā – dienas reisus
No 21. decembra slēgs 6., 9., 14. un 18. maršrutu, 16. maršrutā – dienas reisus
16/12/2020

Ņemot vērā ārkārtējo situāciju valstī un būtisku pasažieru skaita samazinājumu, SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP) no 21. decembra līdz 3. janvārim, skolēnu brīvlaikā, slēgs pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu Nr.6, 9, 14 un 18, bet 16. maršrutā tiks slēgti dienas reisi, tādējādi autobuss kursēs tikai no rīta un vakarā.

JAP informē, ka slēgtajiem pilsētas sabiedriskā transporta maršruta reisiem paralēli kursē citi pilsētas autobusi, kas ļauj pasažieriem nokļūt izvēlētajā vietā. JAP Pārvadājumu nodaļas vadītājs Gatis Dūmiņš norāda, ka šobrīd būtiski ir samazinājies pasažieru skaits, kā arī JAP trūkst resursu. “Slimo arī mūsu uzņēmuma darbinieki, un daļa autobusu vadītāju atrodas karantīnā, līdz ar to resursi ir ierobežoti un jārod risinājums. Turklāt šie konkrētie pilsētas sabiedriskā transporta maršruti tika slēgti arī ārkārtējās situācijas laikā pavasarī,” skaidro G.Dūmiņš, piebilstot, ka aktuālajai informācijai par izmaiņām autobusu kustības sarakstā var sekot līdzi uzņēmuma mājaslapā www.jap.lv.

 

Jāuzsver, ka no 7. decembra sabiedriskajā transportā jāievēro papildu drošības prasības – uz pusi samazināts sabiedriskajā transportā uzņemamo pasažieru skaits, kā arī sejas maska jālieto pasažieriem no septiņu gadu vecuma.

 

Lai distancētos no citiem, pasažieri nedrīkst aizņemt ar brīdinājuma zīmēm marķētās sēdvietas.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē