20 °C, 3 m/s, 48 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaNo 3. aprīļa mainās satiksmes organizācija Pilssalas ielā
No 3. aprīļa mainās satiksmes organizācija Pilssalas ielā
29/03/2023

Turpinot Pilssalas ielas rekonstrukciju, šonedēļ aktīvāki būvdarbi sākušies ielas posmā gar Jelgavas pili. Šobrīd jau uzsākta vecā asfaltbetona virskārtas frēzēšana, bet no 3. aprīļa šajā posma būs mainīta arī satiksmes organizācija.

Tur būs uzstādītas ceļa zīmes Nr.326 “Apstāties aizliegts”, kā arī ceļa zīme Nr. 208 “Priekšroka pretim braucošajiem”. Tas nozīmē, ka Pilssalas ielā gar pili automašīnām ir aizliegts apstāties un stāvēt, savukārt sašaurinātajā ielas posmā priekšroka ir tiem autovadītājiem, kuri izbrauks no stāvlaukuma aiz pils.

 

Shema-Nr5.jpg

 

Jāpiebilst, ka spēkā paliek arī visi iepriekš ieviestie satiksmes ierobežojumi.

 

Jāatgādina, ka īstenojot ERAF līdzfinansēto projektu “Pilssalas ielas degradētās teritorijas sakārtošana”, turpinās pilnīga Pilssalas ielas rekonstrukcija. Projekta gaitā tiks pārbūvēta iela no tilta pār Lielupi līdz Pilssalas ielai 5 – tiks atjaunots ielas segums, izbūvēts gājēju un velosipēdistu celiņš, lietusūdens kanalizācijas sistēma, optiskais tīkls, apgaismojums un pārbūvēts tilts pār kanālu. Tāpat teritorijā paredzēts arī izveidot fizisko aktivitāšu laukumu, izbūvēt stāvlaukumu, labiekārtot piegulošo teritoriju, tiks sakārtots, tīrīts un nostiprināts Lielupes krasts.

 

 

Informācija sagatavota

 

Sabiedrisko attiecību departamentā