18.7 °C, 4 m/s, 74 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeNo 7. aprīļa atsāks kursēt pilsētas autobusi 6., 9., 14., 16. un 18. maršrutā
No 7. aprīļa atsāks kursēt pilsētas autobusi 6., 9., 14., 16. un 18. maršrutā
06/04/2021

SIA Jelgavas autobusu parks (JAP) informē, ka trešdien, 7. aprīlī, atsāks kursēt uz ārkārtējās situācijas laiku slēgtie pilsētas autobusi 6., 9., 14. un 18. maršrutā, kā arī slēgtie dienas reisi 16. maršrutā. Iedzīvotājiem gan jāņem vērā, ka no 1. aprīļa mainīts pilsētas sabiedriskā transporta kustības saraksts, tāpēc pirms brauciena lūgums iepazīties ar jauno autobusu kursēšanas grafiku.

JAP vadītājs Gints Burks norāda, ka šāds lēmums pieņemts, jo līdz ar ārkārtējās situācijas atcelšanu 12. klases skolēni visā valstī divreiz nedēļā varēs doties uz skolu un mācīties klātienē. Daļa skolēnu izglītības iestādē nokļūst ar sabiedrisko transportu. Tāpat, tuvojoties siltākam laikam, vairāk varētu būt pasažieru, kas ar sabiedrisko transportu dodas uz mazdārziņu. “Līdz ar to 7. aprīlī atsāks kursēt visi slēgtie reisi, taču iedzīvotāji pirms brauciena aicināti iepazīties ar jauno pilsētas autobusu kustības sarakstu, kas ir pieejams gan mājaslapā www.jap.lv, gan pieturvietās,” stāsta G.Burks.  

 

Kaut arī ārkārtējā situācija būs atcelta, sabiedriskajā transportā paliks spēkā Covid-19 izplatības mazināšanai ieviestie ierobežojumi: brauciena laikā obligāti ir jālieto mutes un deguna aizsargmaska jau no septiņu gadu vecuma, izņēmums ir personas ar acīmredzamiem kustību vai psihiskās veselības traucējumiem, kuru dēļ personai trūkst spēju vai iemaņu mutes un deguna aizsega lietošanai, uz pusi ir samazināts sabiedriskajā transportā uzņemamo pasažieru skaits, kā arī, lai nodrošinātu distancēšanos, pasažieri nedrīkst aizņemt marķētās sēdvietas.

 

Lai mazinātu Covid-19 izplatību, JAP aicina pasažierus, ja tas ir iespējams, autobusos norēķināties ar bezskaidras naudas līdzekļiem.  

 

Jāatgādina, ka no 1. aprīļa ir mainīts pilsētas sabiedriskā transporta kustības saraksts, tādēļ pasažieri pirms plānotā brauciena lūgti iepazīties ar aktuālo kustības sarakstu uzņēmuma mājaslapā www.jap.lv, sadaļā “Jelgavas pilsētas kustību saraksti”. Tāpat informāciju var iegūt, zvanot dispečerdienestam pa diennakts informatīvo tālruni 63045945.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē