19.5 °C, 3.1 m/s, 50.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaNo nākamās nedēļas bezmaksas nūjošana – tikai svētdienās
No nākamās nedēļas bezmaksas nūjošana – tikai svētdienās
01/03/2021

Vēl tikai šonedēļ veselības veicināšanas programmas bezmaksas nūjošanas nodarbības notiks divas reizes – trešdienā un svētdienā: 3. martā sākums pulksten 18 stāvlaukumā pie veikala Krūza Rīgas ielā 57, 7. martā – pulksten 10 pie Jelgavas pamatskolas Valdeka-attīstības centra Institūta ielā 4. No nākamās nedēļas bezmaksas nūjošanas nodarbības notiks tikai reizi nedēļā – svētdienu rītos. Pārējās veselības veicināšanas bezmaksas nodarbības turpinās tiešsaistē.

Veselības veicināšanas programmas koordinatore Agita Dilāne informē, ka no nākamās nedēļas nūjošana notiks reizi nedēļā – svētdienu rītos no pulksten 10 līdz 11.30. Nūjošanas nodarbībām iepriekš jāpiesakās pie treneres pa tālruni 29733112 vai e-pastu ekspedicija.info@inbox.lv. Jāpiebilst, ka dalībnieku skaits ir ierobežots – 10 dalībnieki plus instruktors.

 

Piekopt aktīvu dzīvesvietu arī ārkārtējās situācijas laikā, kad noteikti dažādi ierobežojumi sportā, jelgavnieki var, piedaloties tiešsaistes treniņos. A.Dilāne stāsta, ka atsaucība ir liela un sasniedz daudz plašāku auditoriju nekā ierasti klātienes treniņos. Vidēji vienā tiešsaistes treniņā “Zoom” platformā piedalās 60 dalībnieki. Jāatgādina, ka šie treniņi ir bez maksas un saite uz tiešsaistes treniņu īsi pirms tā tiek publicēta facebook.com lapā “Veselības veicināšana Jelgavā”.

 

 

Foto: facebook.com/@nujounesivesels

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē