22.1 °C, 2.5 m/s, 64.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNo oktobra mainīsies Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa un muzeja darba laiks
No oktobra mainīsies Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa un muzeja darba laiks
25/09/2022

Noslēdzot vasaras tūrisma sezonu, no 1. oktobra mainīsies Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa un Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja darba laiks.

Tūrisma informācijas centrs, izstāžu zāle un skatu laukums tornī būs atvērts otrdienās no pulksten 10 līdz 18, no trešdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 22 un svētdienās no pulksten 11 līdz 21. Vēstures ekspozīcijas tornī būs aplūkojamas no otrdienas līdz sestdienai no pulksten 10 līdz 18, svētdienās no pulksten 11 līdz 18. Pirmdienās tornis apmeklētājiem slēgts.

 

Jāpiebilst, ka pagājuši divi mēneši, kopš tornī iekārtotas trīs jaunas pastāvīgās vēstures ekspozīcijas – 3. stāvā atrodas ekspozīcija “Jelgava laika griežos”, 4. stāvā – “Mode Jelgavā cauri gadsimtiem”, bet 5. stāvā – “Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas stāsts”. Ekspozīcijas veidotas kā laikmetīga interjera instalācija, kur redzamos eksponātus papildina multimedijos integrētas jaunākās tehnoloģijas.

 

No 1. oktobra mainīsies arī Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja darba laiks. No otrdienas līdz svētdienai tas apmeklētājus uzņems no pulksten 10 līdz 17, bet pirmdienās muzejs ir slēgts. Apmeklētāji muzeja tornī līdz ziemai varēs uzkāpt no trešdienas līdz svētdienai no pulksten 10 līdz 17. Savukārt Ādolfa Alunāna memoriālā muzeja darba laiks paliek nemainīgs – muzejs atvērts no otrdienas līdz svētdienai no pulksten 10 līdz 17 ar pusdienas pārtraukumu no pulksten 13 līdz 14.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota Sabiedrisko attiecību pārvaldē