16 °C, 4.1 m/s, 62.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaNo trešdienas satiksmei slēgts 3. līnijas posms; iedzīvotājiem piekļuve īpašumiem tiks nodrošināta
No trešdienas satiksmei slēgts 3. līnijas posms; iedzīvotājiem piekļuve īpašumiem tiks nodrošināta
19/03/2024

Turpinot ielu pārbūvi un jauna ceļa izbūvi, lai nodrošinātu piekļuvi plānotajai pirmsskolas izglītības iestādei Nameja ielā 30, no 20. marta līdz 31. augustam būs slēgta satiksme 3. līnijas posmā no Dobeles šosejas līdz Riekstu ceļam. Iedzīvotājiem piekļuve īpašumiem šajā ielas posmā tiks nodrošināta, bet pārējiem jāizvēlas apkārtceļš.  

Satiksmes ierobežojumi ieviesti, lai minētajā ielas posmā veiktu komunikāciju uzbūvi. Lai gan iedzīvotājiem piekļuve īpašumiem šajā ielas posmā tiks nodrošināta, jāņem vērā, ka kāds no ielas posmiem var būt īslaicīgi pilnībā neizbraucams, taču par to būvnieks informēs tuvāko īpašumu iedzīvotājus. Pārējiem autovadītājiem, kuri izmanto šo 3. līnijas posmu, ir jāizmanto apbraucamais ceļš pa 1. līniju un Riekstu ceļu vai 2. līniju.

Autovadītāji aicināti ņemt vērā satiksmes organizācijas shēmu un izvietotās ceļa zīmes.

Jāatgādina, ka projekts “2., 3. līnijas un Nameja ielas posma pārbūve, Jelgavā” paredz ielu pārbūvi un jauna ielas posma izbūvi, lai uzlabotu satiksmes drošību un nodrošinātu piekļuvi plānotajai pirmsskolas izglītības iestādei Nameja ielā 30. Ielu pārbūves darbi ir sadalīti kārtās.

Būvdarbus iepirkuma rezultātā veic SIA “Ceļu būvniecības sabiedrība “IGATE””, būvuzraudzību nodrošina SIA “Jurēvičs un partneri”, autoruzraudzību – SIA “3C”.

Kopējās plānotās izmaksas ir 6 392 148,47 eiro, no tiem 5 433 326 eiro aizņēmuma līdzekļi un 958 822,47 eiro pašvaldības budžeta līdzekļi.

Visas ielas paredzēts pārbūvēt līdz 2025. gada rudenim.