24.7 °C, 3.6 m/s, 54.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSatiksmeNo pilsētas šogad izvesti jau 5895 kubikmetri sniega
No pilsētas šogad izvesti jau 5895 kubikmetri sniega
12/02/2021

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība” informē, ka pagājušajā naktī ziemas dienests turpināja sniega izvešanu no pilsētas. Šomēnes izvesti jau 3865 kubikmetri sniega, bet janvārī – 2030. Līdz ar to no pilsētas šogad izvesti jau 5895 kubikmetri sniega.

Vakarnakt sniegs izvests no Pulkveža Oskara Kalpaka ielas, Raiņa ielas, Filozofu ielas, pirmsskolas izglītības iestādes “Rotaļa” teritorijas Lāčplēša ielā, Loka maģistrāles pārvada un tilta pār Platoni upi Miera ielā. Plānots, ka šonakt tiks turpināta sniega izvešana no Filozofu un Raiņa ielas, kā arī no Rūpniecības ielas, kur sniega kaudzes vai vaļņi traucē satiksmei, gājējiem un apgrūtina arī redzamību.

 

Lai gājējiem atvieglotu pārvietošanos pa ielu nomalēm, kur nav ietvju, vakar ziemas dienests attīrīja un paplašināja nomales Lietuvas šosejā, Aizsargu ielā, Kalnciema ceļā, Tērvetes ielā, Garozas ielā un Ruļļu ielā.

 

“Pilsētsaimniecībā” norāda, ka brauktuvju un ietvju tīrīšana un kaisīšana aizvadītajā naktī netika veikta, jo darbojās vēl iepriekš kaisītais pretslīdes materiāls.

 

Par pamanītajām ielu un ietvju seguma problēmām Jelgavas pilsētā iedzīvotāji aicināti ziņot Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centram pa iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē