23.2 °C, 2.9 m/s, 76.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaNoasfaltēta Romas iela
Noasfaltēta Romas iela
17/09/2020

Nupat noslēgusies Romas ielas sakārtošana – šovasar asfalts ieklāts 710 metru posmā no Turaidas ielas līdz pilsētas administratīvajai robežai, bet kopumā Romas ielā, kas iepriekš bija grants seguma iela, brauktuve noasfaltēta gandrīz 1,2 kilometru garumā. Tāpat segums sakārtots Straumes un Zemeņu ielā.

Romas ielas posmā no Turaidas ielas līdz pilsētas administratīvajai robežai 710 metru garumā ieklāts asfaltbetona segums, un abās ielas pusēs sakārtota arī lietus ūdeņu novadīšana, pārtīrot un padziļinot esošos grāvjus un ievalkas, izbūvējot jaunas caurtekas un pārbūvējot esošās uz īpašumiem. Tāpat, lai neveidotos izskalojumi, nostiprinātas grāvju nogāzes, informē pašvaldības iestādes «Pilsētsaimniecība» pārstāve Kristīne Lazdiņa.

 

Satiksmes drošībai un ātruma ierobežošanai pie pilsētas administratīvās robežas izbūvēts ātrumvalnis, kā arī Romas un Gatves ielas krustojumā un Romas un Vēsmas ielas krustojumā izveidoti paaugstinājumi.

 

Vienlaikus sakārtotas apkārtnes ielas – Turaidas ielas posmā no Romas ielas līdz Mežmalas ielai, Straumes ielā un Gatves ielā veikta dubultās virsmas apstrāde ar sīkšķembām, bet Straumes ielas posmā no Romas ielas līdz Elejas ielai līdzīgi kā pašā Romas ielā sakārtota arī lietus ūdeņu novadīšana.

 

Paralēli šiem darbiem jauns asfalts ieklāts Zemeņu ielas posmā no Miera ielas līdz Zemeņu ielai, atjaunotas esošās iebrauktuves, uzstādītas jaunas ceļa zīmes un izbūvēts ātrumvalnis. «Zemeņu ielā lietus ūdeņu novadei izbūvēta ievalka un betona ūdens tekne gar īpašumiem ar pāra numuriem,» paveikto precizē K.Lazdiņa.

 

Būvdarbus veica SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» par 469 479,99 eiro ar PVN.

 

Jāatgādina, ka 2018. gadā asfalta segums tika ieklāts Romas ielas posmā no Zemeņu līdz Turaidas ielai, tādējādi kopumā Romas iela noasfaltēta 1177 metru garumā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē