15.1 °C, 1 m/s, 84.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNobalso par skolēnu zīmējumiem skatē “Gada labākā būve”; 6. vidusskola iesniegusi 28 zīmējumus
Nobalso par skolēnu zīmējumiem skatē “Gada labākā būve”; 6. vidusskola iesniegusi 28 zīmējumus
19/03/2021

Skates Gada labākā būve Latvijā 2020 rīkotāji 19. martā izsludina balsošanu par skolēnu zīmējumu konkursam Būve – mana novada dārgakmens pieteiktajiem darbiem. Konkursā piedalās arī jelgavnieki – Jelgavas 6. vidusskolas skolēni iesnieguši 28 zīmējumus un šis ir otrais lielākais konkursam iesniegto darbu skaits. Jelgavas skolēni zīmējumos galvenokārt attēlojuši Zemgales prospekta 7 ēku, kurā šobrīd atrodas jaunrades nams Junda un bērnu un jauniešu bibliotēka Zinītis“. Nobalsot par zīmējumiem var līdz 29. marta pulksten 12.

Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība informē, ka balsošana norit skates vietnē Facebook.com/gadabuve un tā ilgs līdz pirmdienai, 29. martam, pulksten 12.

 

 

Ikviens var nobalsot par tīkamāko zīmējumu trijās vecuma grupās: pirmsskolas bērnu darbi un 1.–3. klase, 4.–6. klase, 7.–9.klase. Visvairāk balsu saņēmušo zīmējumu autoriem pasniegs pateicības balvas.

 

Šogad balsošanai kopumā pieteikti 249 darbi no 39 skolām. Skates rīkotāji pateicas ikvienam jaunajam māksliniekam un viņu pedagogiem par atsaucību un radošo sadarbību.

 

 

Aktīvākās skolas ar lielāko zīmējumu skaitu šogad ir: Ventspils Centra sākumskola – 37 zīmējumi, Jelgavas 6. vidusskola – 28 zīmējumi un Jūrmalas Mākslas skola – 23 zīmējumi.

 

 

Aktīvākie skolotāji, kuru audzēkņi iesūtījuši lielāko darbu skaitu – Inese Sorokina no Ventspils Centra sākumskolas, Jeļena Kohanoviča no Jelgavas 6. vidusskolas, Agnese Ozola no Talsu Valsts ģimnāzijas.

 

 

Foto: konkursam iesniegtie darbi

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē