21.7 °C, 4.6 m/s, 51.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaNobalso portālā ManaBalss.lv – saglabāsim mūsu pilsētu visi kopā!
Nobalso portālā ManaBalss.lv – saglabāsim mūsu pilsētu visi kopā!
10/03/2020

SIA „Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) kolektīvs pievienojas Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada uzņēmēju paustajam viedoklim un iestājas pret likumprojektu, kurā plānots apvienot Jelgavas pilsētu ar Jelgavas novadu un Ozolnieku novadu. JNĪP atbalsta uzņēmēju iniciatīvu portālā ManaBalss.lv un aicina ikvienu, kam nav vienaldzīgs Jelgavas liktenis, ar savu parakstu nobalsot pret mūsu pilsētas statusa nomaiņu.

SIA „Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) kolektīvs pievienojas Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada uzņēmēju paustajam viedoklim un iestājas pret likumprojektu, kurā plānots apvienot Jelgavas pilsētu ar Jelgavas novadu un Ozolnieku novadu. JNĪP atbalsta uzņēmēju iniciatīvu portālā ManaBalss.lv un aicina ikvienu, kam nav vienaldzīgs Jelgavas liktenis, ar savu parakstu nobalsot pret mūsu pilsētas statusa nomaiņu.