24.8 °C, 2.4 m/s, 65.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsNodarbības sportistiem un sporta speciālistiem
Nodarbības sportistiem un sporta speciālistiem
23/08/2017

Sportistus aicina uz prāta un ķermeņa stiprināšanas nodarbībām! Šobrīd Jelgavā ir lieliska iespēja jebkuram sportistam piedalīties īpašās nodarbībās, kuru laikā sertificēts speciālists, izmantojot Feldenkreisa metodi, spēj uzlabot sportista sniegumu. Nodarbību ietvaros uzlabojas cilvēka fiziskās spēja un tiek veikta arī sportistu psiholoģiskā sagatavošanas sacensībām. 

Feldenkreisa metodes viens no pamatuzdevumiem ir rast katram cilvēkam individuāli optimālāko veidu, kā organizēt savas kustības, kā kustēties ar minimālāku piepūli un maksimālāku efektivitāti, precizitāti. To jāveicina nevis lielākam muskuļu spēkam, bet izpratnei par to, kā kustas konkrētās personas (nevis abstrakts) ķermenis. Ja cilvēks apzinās, kā darbojas viņa ķermenis, viņš var brīvi izvēlēties paturēt vai mainīt kādu savu ieradumu, veidu kādā kustas utt. 

 

Sportisti sava prāta un ķermeņa stiprināšanu aicināti pilnveidot piektdienās laikā no pulksten 17:30 līdz 19:00 deju studijā “Dejovisi.lv” (Raiņa iela 28, Jelgava).

 

Nodarbības vada Liene Ķince, deju un kustību terapeite ar maģistra grādu veselības aprūpē, Latvijas Dejas un kustību terapeitu asociācijas biedre. Iespējamas gan individuālās, gan grupu nodarbības. Pieteikšanās 25758333 vai info@dejovisi.lv

 

FOTO: JPPI “Sporta servisa centrs”

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādē

“Sporta servisa centrs”