22.5 °C, 2 m/s, 76.4 %

Nodarbinātība

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaJaunākās vakances: meklē bāriņtiesas locekļus, juristu un bērnudārza vadītāja vietnieku
Jaunākās vakances: meklē bāriņtiesas locekļus, juristu un bērnudārza vadītāja vietnieku
25/10/2023

Jelgavas pilsētas Bāriņtiesa aicina darbā divus bāriņtiesas locekļus, Jelgavas sociālo lietu pārvalde (JSLP) piedāvā darbu juristam sociālās palīdzības jomā, kā arī saimniecības pārzinim, pirmsskolas iestāde “Zemenīte” meklē vadītāja vietnieku, savukārt Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte (LBTU) izsludinājusi atklātu konkursu uz vakantajiem akadēmiskajiem amatiem.

“Jelgavas valstspilsētas bāriņtiesa” izsludinājusi konkursu uz bāriņtiesas locekļa amatu – iestādē ir vakantas divas amata vietas uz nenoteiktu laiku. Piedāvātā amata alga ir 1267 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pieteikties vakancei iespējams līdz 17. novembrim, pieteikuma dokumentus iesniedzot Jelgavas valstspilsētas bāriņtiesā Jelgavā, Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9, 118. kabinetā, slēgtā aploksnē ar norādi “Jelgavas valstspilsētas bāriņtiesas locekļa amata konkursam”, sūtot uz e-pasta adresi dzidra.ceple@barintiesa.jelgava.lv elektroniski parakstītus dokumentus vai ievietojot dokumentus pasta kastē, kas atrodas Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9.

Savukārt Jelgavas sociālo lietu pārvalde aicina darbā juristu sociālās palīdzības jomā. Piedāvātais atalgojums ir 1365 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pretendenti aicināti iesniegt motivētu pieteikumu, profesionālās darbības aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopiju līdz 31.oktobrim. Jāpiebilst, ka JSLP, piedāvājot mēnešalgu 1041 eiro apmērā, aicina darbā arī saimniecības pārzini atjaunotajā ēkā Zirgu ielā 47a. Pieteikumu pieņemšana turpināsies līdz 3. novembrim. To interesenti aicināti sūtīt uz e-pastu soc@soc.jelgava.lv ar norādi “Pieteikums saimniecības pārziņa amatam”. Tāpat aktuālas ir JSLP vakances sociālajiem darbiniekiem un sociālajam audzinātājam.

Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Zemenīte” aicina darbā vadītāja vietnieku izglītības jomā. Piedāvātais atalgojums ir 1306 eiro pirms nodokļu nomaksas. Pretendenti aicināti sūtīt CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu: zemenite@izglitiba.jelgava.lv līdz 11. novembrim.

Augsti kvalificētus jomas pārstāvjus  – pasniedzēju, profesorus un docentu – meklē LBTU. Šobrīd izsludināts atklāts starptautiskais konkurss uz septiņām vakantajām pilna laika tenūrprofesora amata vietām ar atalgojumu 5000 eiro apmērā, kā arī uz docentu amata vietām dažādās struktūrvienībās un zinātņu apakšnozarēs (ar atalgojumu 1423 eiro apmērā par pilnu pedagoģisko slodzi). Pieteikšanās turpināsies līdz 13. novembrim, dokumentu kopa jāiesniedz LBTU Personāldaļā Jelgavā, Lielā ielā 2 vai sūtot pa pastu, vai e-pastā: dace.verdina@lbtu.lv parakstītu ar drošu elektronisko parakstu.

Ar aktuālajām vakancēm pašvaldībā, tās iestādēs un kapitālsabiedrībās var iepazīties Jelgavas valstspilsētas mājaslapā www.jelgava.lv, sadaļā “Pašvaldība”, “Vakances”.

Savukārt aktuālais vakanču saraksts pilsētā un tuvākajā apkārtnē ir pieejams Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā cvvp.nva.gov.lv.