14 °C, 0.5 m/s, 88.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNojauks bīstamās garāžas Driksas ielā
Nojauks bīstamās garāžas Driksas ielā
23/07/2020

Jelgavas domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu par sliktā tehniskās stāvoklī esošo garāžu nojaukšanu Driksas ielā 2C.

Jau līdz šim pašvaldībā bija saņemtas fizisku un juridisku personu sūdzības par tai piederošo nekustamo īpašumu Driksas ielā 2C (bijušās adreses: Katoļu iela 1B un Akadēmijas iela 2). Pašvaldības Būvvaldes speciālisti apsekoja īpašumu un atzina, ka tā tehniskais stāvoklis ir slikts – iespējami garāžu ārsienu, pamatu, jumta un pārseguma konstrukciju bojājumi, ēkas iespējamie sabrukšanas draudi veido bīstamu situāciju garāmgājējiem, tāpat objekts atrodas pilsētas centrā un Driksas ielas tiešā tuvumā, kur tas ar savu neestētisko izskatu bojā pilsētas ainavu. Tāpēc tika pieņemts lēmums garāžas nojaukt, ko domes sēdē atbalstīja arī deputāti.

 

Objektā atrodas 16 garāžas, no kurām 15 līdz šim tika iznomātas. SIA “Jelgavas nekustamā īpašumu pārvalde” valdes loceklis Juris Vidžis skaidro, ka jau 7. jūlijā visiem nomniekiem tika izsūtīta vēstule, informējot par to, ka tiek gatavots domes lēmums par sliktā tehniskā stāvoklī esošo garāžu nojaukšanu.

 

Pēc 23. jūlija domes sēdes nomniekiem atkal tiks izsūtītas vēstules, informējot par pieņemto domes lēmumu un nomas līguma laušanu, nosakot termiņu, līdz kuram garāžas jāatbrīvo. 

 

Pašvaldības īpašumu pārvaldes vadītāja Sigita Beļaka skaidro, ka, tiklīdz garāžas būs atbrīvotas, pašvaldība organizēs to nojaukšanu un teritorijas sakārtošanu.

 

 

Foto: Ivars Veiliņš

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē