23.7 °C, 2.2 m/s, 89.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldībaNojauks trīs bīstamas būves
Nojauks trīs bīstamas būves
25/11/2020

Sākušies sagatavošanās darbi trīs bīstamu būvju – ēku Zirgu ielā 11 un Filozofu ielā 6A, kā arī Driksas ielā 2C esošo garāžu – nojaukšanai. Kā noteikts ar darbu veicējiem noslēgtajos līgumos, visu trīs būvju nojaukšanas darbiem jābūt pabeigtiem līdz 2021. gada 9. janvārim.

Kā informē Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Pašvaldības īpašumu pārvaldē, ap garāžām Driksas ielā jau izvietots nožogojums un drīzumā sāksies nojaukšanas darbi. Tiek sagatavoti arī pārējie objekti. Auto īpašnieki aicināti novietot savas automašīnas drošā attālumā no objektiem, kā arī garāmgājēji aicināti būt piesardzīgi būvju tuvumā.

 

Garāžu nojaukšanu Driksas ielā 2C veic uzņēmums SIA “Logistic”, savukārt palīgēkas demontāžu Filozofu ielā 6A un divstāvu koka ēkas un palīgēku nojaukšanu Zirgu ielā 11 veic SIA “NORFA”. Darbu veicēji izraudzīti veiktā iepirkuma “Ēku nojaukšana trīs objektos Jelgavas pilsētā” rezultātā. Par ēkas Zirgu ielā nojaukšanu Jelgavas dome lēma 2020. gada maija sēdē, savukārt par abu pārējo būvju nojaukšanu lēmums tika pieņemts domes 2020. gada jūlija sēdē.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē