18.7 °C, 2.4 m/s, 79.3 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaNoris pieteikšanās Jelgavas pilsētas domes balvas konkursam
Noris pieteikšanās Jelgavas pilsētas domes balvas konkursam
02/11/2020

Līdz 13. novembrim jaunie doktoranti un maģistranti, kuri veikuši Jelgavas un Zemgales reģiona attīstības zinātniskos pētījumus, aicināti pieteikties Jelgavas pilsētas Domes izsludinātajā balvas konkursā. Balva izveidota, lai veicinātu Jelgavas pilsētas un Zemgales reģiona attīstību, atbalstītu zinātniskās izstrādnes un jaunatnes interesi par zinātni.

Balva tiek piešķirta divas reizes gadā jaunajam doktoram vai maģistrantam, kurš konkursa pieteikuma iesniegšanas brīdī nav vecāks par 35 gadiem un kura pētījums sekmē uzņēmējdarbības idejas īstenošanu, sniedz ieguldījumu Jelgavas pilsētas vai Zemgales reģiona lauku attīstības zinātniskajos pētījumos, kas veicina lauku modernizāciju, attīstību, uzņēmējdarbību laukos, kā arī ir zinātniskās publikācijas vispāratzītos zinātniskos izdevumos (tajā skaitā indeksētas Scopus un Web of Science datubāzēs).

 

Balvas pretendents iesniedz pieteikumu, pievienojot sekojošus dokumentus: Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas (LLMZA) nodaļas, LLU Zinātnes padomes vai LLU fakultātes domes ieteikumu, kurā dots īss iesniegtā darba vērtējums un jaunā zinātnieka raksturojums, konkursa darbu (var būt arī promocijas vai maģistra darbs), titullapā norādot pārstāvēto zinātnisko institūciju, darba nosaukumu, autora vārdu un uzvārdu, darba anotāciju latviešu valodā, zinātnisko publikāciju sarakstu un autora CV. LLU saņem un apkopo konkursam iesniegtos dokumentus, un sadarbībā ar LLMZA sasauc Balvas konkursa komisiju.

 

Balvas pretendentiem līdz 2020. gada 13. novembrim jāiesniedz pieteikums LLU Zinātnes un projektu attīstības centrā, 189. telpā, Lielajā ielā 2, Jelgavā, LV-3001, tālrunis 63005685.

 

Konkursa nolikums pieejams ŠEIT.

 

 

Foto un informācija: Latvijas Lauksaimniecības universitāte