17 °C, 1 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNosaka masas ierobežojumus papildu ielās, kuru brauktuves nestspēju ietekmējis straujais atkusnis
Nosaka masas ierobežojumus papildu ielās, kuru brauktuves nestspēju ietekmējis straujais atkusnis
01/03/2021

Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde Pilsētsaimniecība turpina ielu seguma apsekošanu pilsētā. No pirmdienas, 1. marta, noteikti transporta masas ierobežojumi vairākās jaunās ielās, kurās  konstatēta brauktuvju segas nestspējas samazināšanās. No 1. marta arī aizliegta kravas transporta kustība 4. līnijā, kur konstatēti brauktuves asfalta seguma bojājumi.

Autotransporta kustība transporta līdzekļiem, kuru pilna masa pārsniedz 3,5 tonnas, no 1. marta ir aizliegta:

  • Aku ceļā;
  • Zvaigžņu ielā;
  • Meža ceļā no 4.līnijas līdz Šūmaņu ceļam;
  • Šūmaņu ceļā no Meža ceļa līdz pilsētas administratīvajai robežai;
  • Kārklu ielā no Dambja ielas līdz Vīgriežu ielai.

 

No 1. marta aizliegta kravas transporta kustība 4. līnijā, kur konstatēti brauktuves asfalta seguma bojājumi. 4. līnijā pie Dobeles šosejas uzstādīta ceļa zīme Nr.306 “Kravas automobiļiem braukt aizliegts”.

 

 

Atgādinām, ka dēļ brauktuves segas kritiskas nestspējas samazināšanās autotransporta kustība uz laiku ir aizliegta:

  • Platones ielā no Liepājas ielas līdz Mednieku ielai;
  • Ganību ielā no Dobeles ielas līdz Kazarmes ielai;
  • Stadiona ielā no Gaismas ielas līdz Lazdu ielai.

Transporta masas ierobežojumi no 26. februāra jau ieviesti Atmodas ielā no Meiju ceļa līdz Vēja ceļam, Nākotnes ielā, Augstkalnes ielā un Mārtiņa ielā no Tērvetes ielas līdz Filozofu ielai, Zirgu ielā no Tērvetes ielas līdz Smilšu ielai, Madaru ielā no Tērvetes ielas līdz Smilšu ielai, Emīla Dārziņa ielā no Kļavu ielas līdz Rūpniecības ielai, Ganību ielā no Satiksmes ielas līdz Kazarmes ielai, Namdaru ielā un Vasaras ielā no Satiksmes līdz Traktoristu ielai, Pionieru ielā no Vasaras ielas līdz Ganību ielai un Lidotāju ielā no Vasaras ielas līdz Ganību ielai.

 

Paaugstinoties grunts ūdens līmenim un dziļā zemes sasaluma rezultātā atsevišķās grants seguma ielās vai to posmos konstatēta brauktuves segas nestspējas samazināšanās.

 

Transporta masas ierobežojumi vai transporta satiksmes aizliegšana tiek ieviesta un atcelta pēc katra konkrētā ceļa faktiskā stāvokļa un iespējamo bojājumu izvērtēšanas.

 

Aicinām autovadītājus rēķināties ar šiem pagaidu ierobežojumiem un ievērot tos. Ja iespējams, veikt problemātisko ielu apbraukšanu pa citu maršrutu. Informēt par pamanītajiem ielu segumu bojājumiem var zvanot pa diennakts iedzīvotāju atbalsta tālruni 8787, sūtot ziņas interaktīvajā kartē karte.jelgava.lv.

 

 

Foto: “Pilsētsaimniecība”

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē